Session 9

plakat - Dziewiąta sesja (2001)

opisy filmu

(4)
  • Właściciele firmy zajmującej się usuwaniem azbestu walczą o kontrakt na oczyszczenie starego budynku, w którym niegdyś mieścił się szpital psychiatryczny. Otrzymują to zlecenie, bo podejmują się niemal niemożliwego: gwarantują, że uporają się z tym w ciągu góra dwóch tygodni. Pięcioosobowa ekipa zabiera się do pracy. Zadanie okazuje się trudne nie tylko ze względu na napięty termin, ale także na dziwne odkrycia, których tam dokonuje.

  • Pięcioosobowa grupa pracowników firmy usuwającej azbest otrzymuje zlecenie wyremontowania dawnego, zamkniętego już szpitala psychiatrycznego. Z pozoru wszystko idzie po ich myśli, jednak wkrótce okazuje się, że szpital wcale nie jest zwyczajny, a duchy pochowanych ludzi na szpitalnym cmentarzu wciąż wywierają wpływ na znajdujące się w nim osoby, budząc w ich umysłach uśpione dotąd myśli i pragnienia.

  • Grupa pracowników zakładu oczyszczania i konserwacji podejmuje się odnowić wielki kompleks budynków starego szpitala psychiatrycznego, gdzie trafiali najbardziej niebezpieczni i obłąkani ludzie. Historia szpitala, jak i jego zamknięcie, owiane jest mroczną tajemnicą, a przeszłość niektórych pacjentów przyprawia o gęsią skórkę. Wkrótce okazuje się, że ludzie z ekipy remontowej nie są sami w budynku, jakaś nieznana siła morduje wszystkich po kolei. Członkowie zaczynają podejrzewać się nawzajem, co wkrótce doprowadzi ich do zguby...

  • Firma zajmująca się usuwaniem azbestu, konkuruje o kontrakt na oczyszczanie starego budynku, w którym niegdyś mieścił się szpital psychiatryczny. Zlecenie zostało zdobyte, jednak zapowiada się, że nie będzie łatwo, termin realizacji to dwa tygodnie, tymczasem ekipa remontowa jest świadkiem dziwnych odkryć.

opinie i nagrody
multimedia
pozostałe