PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5308}

Dziewięć miesięcy

Nine Months
6,2 22 224
oceny
6,2 10 1 22224
5,5 4
oceny krytyków
Dziewięć miesięcy
powrót do forum filmu Dziewięć miesięcy

Nawet, nawet

ocenił(a) film na 6

Szczerze mówiąc długo nie mogłam się przekonać do obejrzenia tego filmu bo wydawał mi sie strasznie głupi. Troche sie to przeczucie sprawdziło:), ale nie do końca; troche sie pośmiałam trochę nawet wzruszyłam (scena porodu jest naprawde świetna), ale też było kilka scen naprawdę żenującyh jak jazda do szpitala, moim zdaniem było to już zdecydowanie przegięcie i wcale nie śmieszne. Co do obsadzonych ról: Julianne Moore jak zawsze w każdym filmie bardzo fajnie zagrała to samo Robin Williams, uważam że to on tak naprawdę rozkręcił humorystycznie ten film, ale Hugh Grant, cóż zawsze wiedziałam że za dobrym aktorem to on nie jest, ale każdy kolejny film z jego udziałem tylko potwierdza mnie w tym przekonaniu. W każdym filmie jest dokładnie taki sam, zagubiony, robiocy z siebie głupka i mrugający szybciutko oczami gdy jest zdenerwowany albo gdzy widzi fajną laskę, na początku to może było i śmieszne i miało swój urok ale teraz jest po prostu nudne. Ogolnie film oceniam na 5, nie jest to najlepsza komedia romantyczna jaką widziałam, ale też nie najgorsza...:)

ocenił(a) film na 1
kamilarumianek90

Na początku filmu myślałam, że dam 3/10, ale końcówka była tak idiotycznie idiotyczna, że ocena gwałtownie spadła. Ten film jest beznadziejnie głupi. Żałuję straconego czasu. Jeśli to nie była najgorsza komedia jaką widziałaś to wolę nie wiedzieć, jaka jest najgorsza...

Monaco_filmweb

Najgorsza komedia (chyba romantyczna) jaką widziałam, to "Zamiana ciał" (2011). "Nowoczesne" żarty są wręcz żenujące, przy nich te sprzed 20 lat to szczyt dobrego dowcipu;) Mi też się "9 miesięcy" niezbyt podobało, wg mnie za dużo żartów na jeden temat - a to, że jej się chce siku, a to, że nie mogą uprawiać seksu itp, wolę komedie, które mają kilka wątków (mimo tytułu spodziewałam się czegoś więcej).
Scena jazdy do szpitala wg mnie głupia, a za to scena na porodówce podobała mi się chyba najbardziej z całego filmu (chociaż nie jest to jakiś wielki wyraz uznania). Wielki plus za Robina Williamsa.
Bardzo lubię Julianne Moore i Hugh Granta i nie mogę powiedzieć, że zagrali źle, ale co z tego, skoro to miała być komedia, a wyszło nieśmiesznie. Chociaż myślę, że spodobałby mi się ten film, gdybym obejrzała go jako dziecko - czyli mniej więcej w latach, w których powstał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones