Ten opis powala.

Powala, naprawdę, bo bestialstwo, z tego co ja kojarzę, to jest przestępstwo. Nie jestem w stanie pojąć, jak można napisać, nająć aktorów, stylistów i tak dalej i nakręcić taki film, a co dopiero w kinie coś takiego pokazywać. To jakaś tragedia.

2
  • Przestępstwem jest też, z tego co ja kojarzę, morderstwo. Należy więc zakazać kręcenia kryminałów, filmów sensacyjnych, thrillerów i horrorów.

Ten film to tragedia nie dlatego, że dziewczyna zakochuje się w wilku, tylko dlatego, że reżyser ze scenarzystą nie potrafili tej historii wiarygodnie pokazać. O każdym, nawet najbardziej kontrowersyjnym temacie, można nakręcić film zły lub dobry.

Po polsku to nie "bestialstwo" tylko "zoofilia". Słowo "bestialstwo" oznacza zachowywanie się w sposób zwyrodniały.

• Hej hej, 1) nie mylmy pojęć.

Bo morderstwo to NIE jest kręcenie filmów o morderstwie.

Natomiast "zoofilia" to również kręcenie specyficznych filmów erotycznych, tak jak pedofilia to kręcenie innych specyficznych filmów erotycznych. Chyba nie zaprzeczysz że kręcenie filmów pedofilskich (i/lub ich dystrybucja) jest przestępstwem.

2) jeśli napisałeś "Ten film to tragedia nie dlatego, że dziewczyna zakochuje się w wilku" i nadal potwierdzisz że właśnie to miałeś na myśli, to już jest tragedia. Przecież to że osoba ludzka zakocha się w wilku zawsze będzie tragedią, tak samo jak będzie tragedią jak zakocha się w telewizorze, mikrofalówce, drzewie, czy krawężniku.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
o