PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480768}

Dzwoneczek i zaginiony skarb

Tinker Bell and the Lost Treasure
6,8 6 903
oceny
6,8 10 1 6903
Dzwoneczek i zaginiony skarb
powrót do forum filmu Dzwoneczek i zaginiony skarb

Ludzie, weźcie mnie trzymajcie, bo ta kolejna bajka o wróżkach znowu jest okropna! To tak samo jak w pierwszej częśći! Kompletnie katastrofa! Oglądałem tą w zeszłym roku i nadal mi się to nie podoba! A co najgorsze powraca już w tę sobotę w TVP1! Nię będe tego znowu oglądał, bo to mnie wkurza!

davis3

aha to kur*a nie oglądaj! Zmusza cie ktoś?
człowieku,popatrz na dzisiejsze bajki Disneya i na tą.... Ta ma przynajmniej sens jest o czymś i ma morał nie to co zazwyczaj co teraz kręcą!
po prostu...nie umiesz docenić.Mi też się tam kilka rzeczy nie podoba,ale bez przesady!
Poczuj magię z dzieciństwa a nie stawaj się oschłym staruchem! :) Jak to ci się nie spodobało ok każdy ma swój gust ale nie krytykuj tak... Polecam z tej tematyki Peter pan 2003 xdd To film nieodpowiedni jak stwierdziliśmy nie dla dzieci :) Z kilku powodów
Myślę że je zauważysz :D chyba że kompletnie... nic nie zauważasz

Tinkerka

ja się z tobą zgadzam ;) film jak na "te czasy" bardzo fajny, z jakimś sensownym przesłaniem i dobrze się go oglada
a Piotrusia Pana z 2003 roku polecam!

davis3

I znowu ty jak już pisałem każdym komentarzu się wypowiadasz podnieca cię to. Jak nie podoba ci się to nie oglądaj i nie komentuj bo to nudne zapewniam cię że gdyby oddawały głos na filmweb dzieci w wieku 2-5 lat to dzwoneczek miał by dużo wyższą ocenę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones