PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32716}

Dzwonnik z Notre Dame II

The Hunchback of Notre Dame II
5,9 8 373
oceny
5,9 10 1 8373
Dzwonnik z Notre Dame II
powrót do forum filmu Dzwonnik z Notre Dame II

Spłycenie

ocenił(a) film na 2

Ta część to spłycenie wszystkiego co przekazywała jedynka. Ja wiem, że sequele Disney'a są tanie i wydawane na VHS ale jak pokazano mogą być ładnie animowane [jak np. Mulan 2]. Tu zaś w porównaniu do pierwszej części wszystko jest grubo narysowane i brzydkie. Nie spodziewałem się też muzyki na miarę jedynki ale przynajmniej ładnej z chwytliwymi piosenkami... A tu nawet chórów nie było. Czarny charakter to totalna porażka. Szczerze zamiast zatrudniać gwiazdy do dubbingu powinni skupić się na animacji bo ona jest wszędzie taka sama a dubbing w każdym państwie inny.

Ogółem gdyby to nie był Disney i gdyby to nie była kontynuacja dzwonnika byłby to w miarę średni film. Ale niestety jest i jego poziom jest na prawdę dużo gorszy. 3/10 [+ za gargulce które jako jedyne zachowały poziom oraz za Zefirka który był uroczy]

ocenił(a) film na 2
emillo97

Niestety edycja nie działa ale obniżam na 2/10. Animacja jest zazwyczaj gorsza w sequelach disney'a ale tutaj jest stokrotnie gorsza i nawet postacie są niepodobne do siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones