PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452768}

Ed, Edd i Eddy: Wielkie Kino

Ed, Edd n Eddy's Big Picture Show
7,2 1 984
oceny
7,2 10 1 1984
Ed, Edd i Eddy: Wielkie Kino
powrót do forum filmu Ed, Edd i Eddy: Wielkie Kino

Nie spodziewałem się, że będzie tak dobry. Dorównuje, a nawet czasem przebija serial. Po za tym nareszcie poznajemy brata Eddiego. Ode mnie mocne 9/10, a zastanawiałem się nawet nad dziesiątką!

Do obejrzenia na youtubie.

ocenił(a) film na 10
Cyryn

nawet-nawet, tylko dziwny troche ten brat eddy'ego, inaczej go sobie wyobrażałem. ciekawe kiedy będzie w polsce, na pewno jest tam jakiś fajny tekst

Cyryn

Święta racja! Przebija film! xD Ale ten brat to ciul... Oczywiście co ma pod czapką nie pokazali. :/ I niby c zmalowali ??? Nie dowiem się... 8/10. ;]

PS Najlepsza była akcja z seks-tansem. :lol: A myślałem, że dla dzieci... ;D

ocenił(a) film na 7
Cyryn

Film trzyma poziom serialu, zaskakuje i świetnie się kończy. Idealne zakończenie tytułu.

użytkownik usunięty
Cyryn

Mimo, że każdy fan serialu trochę inaczej wyobrażał sobie brata Eddy'ego, to fajnie, że postać ta (o której tak wiele się słyszało:)) została nam w końcu w pełni ukazana.

ocenił(a) film na 9
Cyryn

Ja rownież się nie spodziewałam, że ten film mnie tak wciągnie. Wyjątkowo absorbujący, bo czeka się na moment w którym ktoś ujawni jaki to był przekręt..niestety się nie doczekaliśmy, ale film i tak rewelka, duzo lepszy od samego serialu. Może zabrakło pomysłu na przekręt, w wyniku którego nastąpiłaby taka reakcja bohaterów? W każdym razie, super super super! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones