PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5347}
7,3 45 545
ocen
7,3 10 1 45545
7,9 24
oceny krytyków
Ed Wood
powrót do forum filmu Ed Wood

Johnny Depp.

ocenił(a) film na 8

To on jest głównym trzonem i zaletą tego filmu. Wspaniała kreacja. Tim Burton miał dobry
pomysł kręcąc film o najgorszym reżyserze wszech czasów. W końcu, jakby nie patrzeć, w
postaci tej tkwi olbrzymi potencjał. Bo Ed Wood nie słuchał innych, lecz podążał za swoimi
marzeniami i był szczęśliwy. Na uwagę zasługują też wysmakowane czarno-białe zdjęcia. I
parę scen perełek, jak choćby spotkanie z Orsonem Wellesem. 8/10.

ocenił(a) film na 8
dejwid_filmweb

Martin Landau i Johnny Depp byli genialni

ocenił(a) film na 9
Anda00

Zgadzam się w 100%. Właśnie ostatnio widziałem i zachwycił mnie ten film. Burtona dopiero nadrabiam ale parę produkcji już widziałem i póki co ten film jest u mnie na 1. miejscu. Wood stworzony przez Deepa przypomina mi trochę mnie samego, bo też często zdarza mi się przeceniać swoje możliwości i idealizować własne dokonania. Ogólnie dla mnie film lekki i w przyjemny, który może zmotywować do dalszego poszukiwania informacji. Przynajmniej w moim przypadku mu się udało.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany moim tekstem nt. filmu to zapraszam na bloga:
http://mimesisnamalymekranie.blogspot.com/2012/11/koszmar-w-hollywood-ed-wood.ht ml

użytkownik usunięty
dejwid_filmweb

Przede wszystkim Martin Landau, wybitna kreacja i jednocześnie hołd w stronę jednego z największych aktorów kina grozy.

ocenił(a) film na 10
dejwid_filmweb

Jak dla mnie to Martin Landau jest w tym filmie magnesem który przyciaga wzrok, kradnie każdą scene. Ale Depp tez niezle , fajnie się ich razem oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones