PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444400}
6,6 33 139
ocen
6,6 10 1 33139
6,5 8
ocen krytyków
Eden Lake
powrót do forum filmu Eden Lake

Mocny thriller...

ocenił(a) film na 8

Porządny i konkretny. Trzymający w nieustannym napięciu i wgniatajacy w fotel. Plus za niezłe
sceny ucieczek itp. za realistyczne zachowania bohaterów i za takie zakończenie, a nie inne (kto
widział wie o co mi chodzi).

ocenił(a) film na 7
sss_111

Zgadzam się z tobą. To chyba pierwszy taki film gdzie widziałem tyle przemocy i brutalności. Nie mogłem się oderwać od fotela, nie potrzeba zabójców w masce żeby się bać, wystarczyła zgraja nieprzewidywalnych dzieciaków. Ta scena z podpalenie tego dzieciaka i jej narzeczonego naprawdę była mocna. Gdy skończył się film nie mogłem się otrząsnąć, siedziałem jak wryty chyba przez 5 minut, nie mogłem uwierzyć że dzieci mogły się dopuścić takich czynów a jeszcze bardziej by to wstrząsnęło gdyby było to oparte na faktach.

ocenił(a) film na 8
AceVentura79

Zgadzam się z wszystkim. Jednym słowem zajebisty thriller.

ocenił(a) film na 9
AceVentura79

Psychopata w masce mało kogo może już przerazić. Największym plusem tego filmu jest realistyczna sytuacja, w której oprawcami są prawdziwi ludzie, nie debil w masce z siekierą czy jakiś śmieszny duch. Przerażające jest okrucieństwo tych dzieciaków, które niepilnowane mogą robić co chcą.

ocenił(a) film na 1
sss_111

Było wręcz odwrotnie. Ten film pozbawiony był realizmu i logiki. Reżyser potraktował widza jak małe dziecko. Bieganie po lesie po tym jak skradziono samochod, w dodatku zostawiając na plaży wszystkie swoje rzeczy to hit.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones