PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 351
ocen
7,8 10 1 508351
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

Po prostu brak słów jak określić tak doskonały film jakim jest właśnie Efekt Motyla :) no i piękna Kayleigh choć faktycznie film przedstawia " w życiu nie można mieć wszystkiego i z tym większości z nas musi się pogodzić" do mnie taki film trafia jestem ciekaw waszej opinii :).

ocenił(a) film na 3
użytkownik usunięty
Adameczek1995

Hey, masz racje oprawa wizualna niczego sobie:). Według mnie film dotyka kwestii wyborów, i ich dalszych ewentualnych następstw. Chyba każdy miał taką chwile zastanowienia tzw "a gdybym tak wybrał inaczej". Film przyjemny, można miło spędzić czas, ma swoje braki jednak na tle innych podobnych produkcji dobrze się prezentuje.

ocenił(a) film na 9

Do tego pokazuje, że niektóry wybory "inaczej" kończą się znacznie gorzej niż byśmy to planowali. Życie to zbyt skomplikowana układanka , aby za jedną interwencją wszystko się zgrało ładnie i po naszej myśli ...

ocenił(a) film na 9
Adameczek1995

Zgadzam się,film zapadający w pamięć,obok którego nie sposób przejść obojętnie.Dla mnie,jeden z najlepszych Thrillerów.

Adameczek1995

Dokładnie, po prostu doskonały i już. Uwielbiam ten film od wielu lat, nigdy go nie zapomnę ;)

ocenił(a) film na 9
Adameczek1995

Fabuła filmu dwa razy lepsza od jego realizacji , tylko dzięki niej oglądałem film z dużymi emocjami. Daję 9/10, jednak to mocno subiektywne wrażenie bo akurat lubię tematykę SF.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones