PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 189
ocen
7,8 10 1 508189
5,6 28
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

Wspaniały film.

ocenił(a) film na 10

Uświadomił mi wiele rzeczy. Między innymi to, że nie warto zadręczać się przeszłością, a należy doceniać to, co ma się teraz i starać się to ulepszać. Pokazał mi, że warto spełniać swoje cele i marzenia. I szczerze mówiąc, zmotywował mnie do pracy - zastanowiłam się, czy chcę, żeby moje życie, moja osoba i moje otoczenie wyglądały tak, jak wyglądają teraz i doszłam do wniosku, że NIE - dlatego zaczynam zmieniać siebie, będę lepsza wobec innych oraz będę się kształcić. Nie chcę w przyszłości żałować, że nic nie zrobiłam, aby poprawić swoją sytuację i pragnąć cofnąć się w czasie, aby to naprawić ;)

ocenił(a) film na 10
disneyova

Dobry komentarz!

ocenił(a) film na 10
disneyova

Zgadzam się,życie jest tu i teraz warto się skupiać na tym co ważne by nas nie ominęło,a my jego,a sam film świetny :)

ocenił(a) film na 9
disneyova

Zgadzam sie!

ocenił(a) film na 10
disneyova

I jak, udało się?

ocenił(a) film na 9
disneyova

No jasne, że cudowny ;) A oglądać go po solidnym spaleniu białą damą.. poezja - jeszcze za dzieciaka.

ocenił(a) film na 9
hessus86

Soda i gotowanie z makłowiczem?

ocenił(a) film na 9
disneyova

Mnie też filmy inspirują bo to najcudowniejsza sztuka jaką człowiek mógł wymyśleć.

disneyova

tylko nieraz małe wydarzenie w przeszłości odbija piętno w naszym życiu,że wszysko nam ciężej i trudniej osiągnąć mimo że się ma wielkie chęci i zapał do zmian i walki o lepsze jutro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones