PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 360
ocen
7,8 10 1 508360
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

Świetny film, wciąga od pierwszej minuty, cały czas byłam ciekawa co wydarzy się dalej. Jeden z najlepszych thrillerów sci-fi, które widziałam. Zdecywoanie polecam!
Z alternatywnym zakończeniem nr 2 (które można obejrzeć na youtube) zasłużoną 10 :)

ocenił(a) film na 10
GraceKelly

W 100% się zgadzam! Byłam niezwykle nieusatysfakcjonowana gdy obejrzałam film z pierwotnym zakończeniem, dlatego sięgnęłam po alternatywę.

GraceKelly

Mnie osobiście najbardziej podobało się 4 zakończenie, ponieważ przekaz filmu jeszcze bardziej był głębszy; gościu poświęcił swoje życie dla dobra innych. Zakończenie tragiczne, aczkolwiek mnie najbardziej przypadło do gustu (lubię filmy które nie kończą się sielanką, bardzo dobrym zakończeniem, bo mają swój wewnętrzny przekaz, że w życiu nie zawsze dobrze się wszystko kończy.

ocenił(a) film na 10
miloszgilga

Ktoś w komentarzach na youtubie dobrze napisał że 4 zakończenie najbardziej daje do myślenia bo skoro ona poroniła dwoje dzieci wcześniej to może to oznaczać że tamte też potrafiły cofać się w czasie i zrobiły to samo co on i wtedy to ma większy sens

ocenił(a) film na 9
GraceKelly

Dla mnie również w tym wypadku tylko i wyłącznie happy end. Może to banalne, ale jednak najbardziej mnie usatysfakcjonowało.. eh, chyba jestem niepoprawną romantyczką :D Jednakże uważam, że ogólnie najbardziej pasuje zakończenie 4, co do tego mam podobne zdanie jak @miloszgilga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones