PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1315}

Egzorcysta

The Exorcist
7,5 129 875
ocen
7,5 10 1 129875
8,3 29
ocen krytyków
Egzorcysta
powrót do forum filmu Egzorcysta

teraz dzieciarnia uważa za straszny film w którym pełno jest "straszaków" nie patrzac kompletnie na fabułe, pomysł, czy klimat. To jest ŻAŁOSNE! Nawet nie potrafia docenić tego jak kiedyś kreatywnie twórcy rozwiązywali problemy efektów specjalnych. Mówią że są kiczowate - moze i tak ale nie są tak tanie jak gówniane CGI.
Żal mi się robi kiedy widze jak z dnia na dzień klasykom takim jak "Egzorcysta" czy "Nieśmiertelny" średnie idą w dół. Żal sie po prostu robi.
Pewnie uznacie że jestem jakimś starym zrzędą - rozczaruje was, mam 16 lat i jestem wielkim zapaleńcem klasycznego kina.

mim1312

Konkretna i dobra wypowiedź, Ty i jeszcze kilka osób przywracacie mi wiarę w młode pokolenie :-) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
mim1312

Zgadzam sie, gimby zanizaja oceny dobrych wrecz kultowych filmow

ocenił(a) film na 10
mim1312

"ale nie są tak tanie jak gówniane CGI"-tanie?Co przez to rozumiesz?

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Kiedys twórcy wykazywali sie kreatywnością, pokazywali ile pracy trzeba włożyć w powstanie takiego filmu. Wykorzystywali na przykład kukły. Teraz gdy wszystko jest robione w CGI twórcy jakby się rozleniwili. Poza tym, stare metody są lepsze dlatego że masz świadomosć że to co oglądasz tam sie naprawde znajduje, że to co widzisz istnieje

ocenił(a) film na 10
mim1312

Ok,ale czy zdajesz sobie sprawe ile pracy i talentu wkladają ludzie od CGI,więc troche więcej szacunku proszę.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
mim1312

"Rozleniwili" jest słowem absolutnie nie na miejscu.Obecnie ludzie od Stana Winstona nadal odwalaja kawał dobrej roboty("dobrej" mało powiedziane),która idealnie sie wypełnia z efektami komputerowymi.Najlepszym tego przykładem jest "Jurassic Park 3".

ocenił(a) film na 8
mim1312

fabuła jest świetna, klimat tak samo...co nie zmienia faktu, że film mnie w pewnych momentach śmieszył okrutnie ;d

mim1312

sorry ale ten film to DNO, 90 % akcji to denne powolne gadki na ulicach, w domu, + 10% śmieszna dziewczynka pobrudzona keczupem, dżemem i jakimś smalcem nie widzę nic dobrego w tym filmie. I nie chodzi mi tu o brak efektów, ale o brak akcji!

Mothyff

Nie nudziło cię to kopiowanie komentarzy? 

ocenił(a) film na 10
mim1312

Ludziki wychowane na internecie, nie garniają starych, klasycznych filmów. W ich mniemaniu arcydzieło, to film trwający góra 90 minut, bo jak można siedzieć na dupie bite 3 godziny i się nie nudzić? Film ma mieć mało dialogów a dużo akcji, efektów w Cgi. Ładne buźki, duże cycki, ckliwe zakończenie. A co ja tam się przejmuję... Jedni wolą hamburgera w srakdonaldzie a inni sznycel wiedeński a do tego lampkę wina :)

ocenił(a) film na 9
mim1312

Przepraszam, przepraszam, ja jestem dzieckiem i nie jestem taki. Doceniam klasykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones