PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 848
ocen
7,0 10 1 205848
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

Niestety przez to film jest nudny i pusuje klimat.

ocenił(a) film na 5
sador1991

Po części zgodzę się z Tobą... miałem mieszane uczucia gdy ten film oglądałem... ale z drugiej strony może to jakaś odmiana!!! film był pozbawiony pewnej przewidywalności jak to w innych produkcjach tego typu bywa że mamy opętaną osobę i cała fabuła toczy się wokół niej i dominuje wątek walki z demonem, a w egzorcyzmach ER mieliśmy mieszankę wątków chodź główny cały czas był widoczny i przenikał resztę... Ale masz rację klimat horroru kulał przez cały film i to wielka szkoda.

ocenił(a) film na 5
ulubione88

Co jeszcze? dobra gra aktorów, dobre zdjęcia < fajnie pokazali jak pierwszy raz księdza nawiedził zły duch > patrz. jak zbiegał ze schodów w swojej plebani> ciekawie pokazany główny egzorcyzm w szopie, przyciągał uwagę. OCENA filmu: 5/10

ocenił(a) film na 2
ulubione88

egzorcyzm w szopie byl swietny

sador1991

Fakt, wątek sądowy był za długi i zbyt częsty, ale oprócz egzorcyzmu w szopie doskonała była scenka, gdy podtrzymywana przez ojca i przez księdza zaczyna mówić po łacinie, nie swoim głosem.

ocenił(a) film na 4
Jack_Holborn15

To samo chce powiedzieć.

ocenił(a) film na 2
sador1991

Racja za mało w nim nastroju grozy momentami to zapominałem że oglądam horror.

ocenił(a) film na 8
zegan333

A ja chciałam przypomnieć, że nie jest to stricte horror, ale również dramat ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones