PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32994}

Eksperyment Filadelfia

The Philadelphia Experiment
6,0 1 842
oceny
6,0 10 1 1842
Eksperyment Filadelfia
powrót do forum filmu Eksperyment Filadelfia

sama fabula juz jest ciekawa wykonanie tez niczego sobie film ten zrobil na mnie ogromne wrazenie a najbardziej scena z wtopionymi w statek marynazami

użytkownik usunięty
BiGVaL

Khm...
Wiesz co stary, nie obraź się ale głupoty gadasz, film jest nudny jak nieszczęście, skusiłem się na niego bo miał lektora w divxie, i własnie go usuwam z dysku. Jak chcecie nie stracić 97 min to ten bohomaz omijajcie szerokim łukiem. :( A że człowiek prawie spalony i żywy jeszcze był wtopiony w pokład? to dokładnie 90 minuta filmu, makabryczny obraz i szczerze CI współczuje takich zainteresowań. Film od początku do końca daje się przewidzieć, typowa amerykańska produkcja ze zwycięskim bohaterem i miłością na końcu. Film oglądałem z początkiem przeziębienia, uwieżcie choroba mi się po tym pogłębiła. :(

ocenił(a) film na 8

Po prostu nie zrozumiałeś tego filmu. Mi się bardzo podobało.

użytkownik usunięty
K_B_

fakt, że masz pokemona w logo oznacza, że nie jesteś niepoważny!!!
A film był całkiem, całkiem!

LOL! To nie Pokemon dziewcze drogie tylko cos zupelnie innego. Prosze nadrobic zaleglosci w kreskowkach dla doroslych. No chyba ze oglada sie tylko pokemony i stad to skojarzenie.

użytkownik usunięty
BiGVaL

Nie wiem, czy się orientujecie, ale chodzą pogłoski jakoby w latach 40 taki eksperyment na prawdę miał miejsce... poszukajcie w Google: Philadelfia Experiment, USS Eldrige, Project Rainbow

ocenił(a) film na 7
BiGVaL

ooo! chyba jeden z najstarszych komentarzy na filmwebie, na jaki trafiłam do tej pory :) sprzed 14tu lat prawie!...taka mała podróż w czasie ;) akurat jestem po seansie tego filmu. Na mnie osobiście jakiegoś piorunującego wrażenia nie zrobił (choć 14 lat temu na pewno zrobiłby większe ;) ), ale oglądało się całkiem nieźle. Pozdrawiam i gratuluję tak długiego stażu tutaj :)

Morenita

To cofnę się teraz w czasie o 5 lat i odpowiadam na ten komentarz :-). Ten film robił wrażenie jak go oglądałem jak miałem 10 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones