PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545796}

Elita zabójców

Killer Elite
6,8 67 986
ocen
6,8 10 1 67986
5,2 6
ocen krytyków
Elita zabójców
powrót do forum filmu Elita zabójców

Oglądnęłam najpierw film, dopiero potem sięgnęłam po książkę. Byłam - i jestem - oczarowana tym obrazem, jak dla mnie fantastyczna rozrywka, świetne kino akcji. Mogę spokojnie zaliczyć go do jednego z moich ulubionych filmów. I zaciekawiona kupiłam książkę, bo wiadomo - zawsze coś pominą. Chciałam sprawdzić co. I nie mogłam uwierzyć jak bardzo scenarzyści spłaszczyli tę historię. Kilka minut temu skończyłam czytać epilog i moim zdaniem w części piątej książki i właśnie epilogu jest naprawdę duży czynnik zaskoczenia. Tam dopiero można zdać sobie sprawę, że ta historia naprawdę, naprawdę miała miejsce. Ogólnie to film jest uatrakcyjniony, przez pominięcie wielu wątków, ale książka jest naprawdę fajna. Choć wydarzenia w książce, w przeciwieństwie do filmu, nie są usłane różami.

ocenił(a) film na 7
Cartner

mogłabyś mi podpowiedzieć na podstawie którego autora nakręcono ten film, bo znalazłam kilka o tym tytule i zbliżonej tematyce.

remco

Poważnie nie potrafisz sobie z tym poradzić? Jak nie widzisz tej informacji tutaj, to przecież jest słynna encyklopedia internetowa.

ocenił(a) film na 7
cotypowiesz

nie Ciebie prosiłam o tak banalną odp, może nie wszyscy mają czas w pracy na zabawy w internecie:)

remco

Ranulph Fiennes - "Elita Zabójców" :)

ocenił(a) film na 7
Cartner

dziękuję:)

remco

Ale fajne tatoo,to twoje?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones