PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104009}
6,5 29 617
ocen
6,5 10 1 29617
4,2 4
oceny krytyków
Elizabethtown
powrót do forum filmu Elizabethtown

Pomysł genialny,ale Claire,która miała być elektryzująca, była odpychająca,każda scena z nią mnie denerwowała.Moim zdaniem brak jej po prostu tej iskry.

Wazzzka

zgadzam się ! zapowiadało się fajnie, a tu takie rozczarowanie. Ledwo obejrzałam do końca

ocenił(a) film na 7
toffifee17

film jest świetny , ale mi też Dunst nie przypadła do gustu , nie przyciągnęła mojej uwagi ...Szkoda , zmarnowany potencjał filmu .

ocenił(a) film na 1
Wazzzka

bloom tez zle zagral zle ... do niczego to nie podobne.
strata czasu. po co nagrywac takie filmy ....

ocenił(a) film na 8
em_kej

a ja się z Wami nie zgadzam właście to Dunst tchnęła życie w ten film i stworzyła bardzo ciekawą i oryginalną postać w przeciwieństwie do Blooma, którego gra jest zupełnie bez wyrazu, a jego postać jest moim moim zdaniem trochę żałosna. Będąc po seansie pomyślcie co by było gdyby z filmu zabrać Claire (Dunst) lub obsadzić tą rolę inną aktorką?? Byłoby kiepsko i film bardzo dużo by stracił. Nie wiem, spodziewaliście się po Claire? - że będzie zimną wyrachowaną i tajemniczą kobietą, która będzie się bawić Drew, jak np. Estella Finnem w Great Expactations (1998)?? Jeśli tak to nie ten film i nie ten gatunek. Według mnie ta postać miała być dokładnie taka jak ją zagrała Kirsten - oryginalna, interesująca i nieschematyczna.

ocenił(a) film na 6
Wazzzka

Też tak myślę. Szkoda że Kirsten Dunst i Jessica Biel nie zamieniły się rolami. Mogło by być dużo lepiej.

ocenił(a) film na 8
Romanooo

Biel zamiast Dunst ?? Nie żartuj, Biel miała malutką rolę w Elizabethtown i uważam, że była na właściwym miejscu, a zamiana ich ról byłaby wielką pomyłką.

ocenił(a) film na 6
Lukasz121

Nie żartuję, nic nie poradze na to że Dunst nie robi na mnie wrażenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones