PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33114}
7,3 13 342
oceny
7,3 10 1 13342
8,0 4
oceny krytyków
Elling
powrót do forum filmu Elling

straszneeee

użytkownik usunięty

Spodziewalam sie czegos naprawde smiesznego ,a podczas ogladania (2 podejscia) umieralam z nudow....W tym filmie nie ma NIC smiesznego :-(

ocenił(a) film na 8

BO TO NIE JEST KOMEDIA
Chyba pomyliłaś gatunki filmu!!! Ten film to nie jest komedia to jest raczej rozprawa na teraźniejszym społeczeństwem! i nie ma w tym nic śmiesznego!!! Film jest bardzo dobry !

ocenił(a) film na 8
Kuba_2

Mimo że nie jest to komedia ogląda się go z uśmiechem. Wyszedłem z niego pozytywnie naładowany. Nie zachwycił mnie w jakiś wielki sposób, ale nie żałuję że go obejrzałem - potrzebowałem takiego powiewu optymizmu z ekranu po sieczce w "Mieście Boga". Oby więcej takich filmów :)

ocenił(a) film na 8
Kuba_2

Mimo że nie jest to komedia ogląda się go z uśmiechem. Wyszedłem z niego pozytywnie naładowany. Nie zachwycił mnie w jakiś wielki sposób, ale nie żałuję że go obejrzałem - potrzebowałem takiego powiewu optymizmu z ekranu po sieczce w "Mieście Boga". Oby więcej takich filmów :)

Kuba_2

może zmyliła ją informacja na filmwebie bo film jest przypisany do kategorii 'komedia'

ocenił(a) film na 7
EvilToadstool

to jest film produkcji norweskiej, a jak wiadomo Skandynawowie mają dość specyficzne poczucie humoru ;)

ocenił(a) film na 8
Kuba_2

Oczywiście że to jest komedia i według mnie całkiem zabawna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones