PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92669}

Emanuelle i niewolnice miłości

Emanuelle - perché violenza alle donne?
5,2 278
ocen
5,2 10 1 278
Emanuelle i niewolnice miłości
powrót do forum filmu Emanuelle i niewolnice miłości

w podróży dookoła świata. Najwięcej czasu spędza w Indiach. Reporterka spotyka się tu z miejscowym guru i studiuje tajniki kamasutry. W tym filmie jest kilka bardzo mocnych scen. Chocby gwałt zbiorowy czy też gwałt przy pomocy węża i psa. W ogóle pojawiaja się sceny hard i dlatego ten film nie jest lekkim erotykiem. W sumie nie spodziewalem sie takiego filmu, choc po innym obrazie: Emmanuelle w Ameryce powinienem sie na to nastawic.

ocenił(a) film na 7
Jarek711

w którym momencie były sceny hard? Czyżbym miał wersję censored (ten fatalny dubbing mogę przeżyć ale to...).

ocenił(a) film na 3
rezzou

No to chyba masz wersję ocenzurowaną:) Odszukałem gdzieś tę płytę z wersją uncut i sprawdziłem: sceny takie masz chocby podczas orgii między 22-26 min , zdecydowanie 3 razy x.

ocenił(a) film na 7
Jarek711

Nie rozumiem tak niskiej oceny. Moim zdaniem ta część ustępuje tylko nieznacznie jedynce. Mocne sceny, chyba nie sprawiły, że można go ocenić na 3.

ocenił(a) film na 3
Peter2013

zaniżam z reguły oceny filmom w których pojawiają się sceny hard. Ale nie o to chodzi. Z serii Emanuelle z Laura Gemser bardziej preferuję filmy z akcją w Ameryce Południowej. Te azjatyckie to nie mój klimacik. Poza tym film trochę na widza azjatyckiego. Jaki masz film na mysli pisząc jedynka? Bo chyba nie chodzi ci o serię z Sylvią Kristel. To dwie zupełnie odręben serie. Filmow o Emanuelle z Laurą Gemser było chyba z dziesięc.

ocenił(a) film na 7
Jarek711

Miałem na myśli pierwszy film p.t. "Emmanuelle" z Sylvią Kristel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones