PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752144}

Emotki. Film

The Emoji Movie
5,0 22 432
oceny
5,0 10 1 22432
1,6 5
ocen krytyków
Emotki. Film
powrót do forum filmu Emotki. Film

Kwintesencja raka, bania bez oglądania. Za sam pomysł nakręcenia tego typu filmu autorzy powinni zostać zgwałceni gdzie się da przez stado napalonych murzynów, połamani na kole, a następnie spaleni na stosie. Bleh. Graficzne emotki to jeden z największych raków naszej cywilizacji, nikt o IQ wyższym od 70 nie ma potrzeby ich używania.

MINTOR1994

Wszyscy ludzie urodzeni po 1990 powinni zostać spaleni na stosie. To wasza wina, bo cała upośledzona technologia powstała dla was. Niech więc świat skończy, ludzkość wymrze, to ci ulży. A sam pomysł na film w niczym nie gorszy niż w większości kreskówek i filmów o superbohaterach. Nie trzeba używać "emotek", żeby ogarnąć, że dobry scenarzysta, reżyser i spoko ekipa od animacji mogą zrobić z tym pomysłem spoko bajkę. Bo to ma być bajeczka, a nie k**wa nowy Bergman.

ocenił(a) film na 1
kangur_msc_CM

Pomysł na film jest ekstremalnie żenujący, nie da się zrobić dobrego, a nawet przyzwoitego filmu o takiej tematyce. Superbohaterowie są różni, jedni mają ciekawą historię, inni są papierowi do bólu. Z gówna bata nie ukręcisz. Wiem, że to miała być wymuszona riposta, ale ci nie wyszła. Generalizujesz z tym pokoleniem po 1990, ja z twórcami tej abominacji nie. To nie jest bajeczka, to żenujący, rakotwórczy skok na kasę.

MINTOR1994

Czy w tym wypadku "ci" było specjalnie z małej?

MINTOR1994

Hahaha, no to się uśmiałem. Nie musiałbym tego pisać, gdybym miał tu emotki (teraz puszczam oko, ale nie użyję emotki, bo będziesz się o moje IQ zamartwiać, a tego bym nie przeżył).

"Wiem, że to miała być wymuszona riposta, ale ci nie wyszła" - Że co? Czyli miała być wymuszona, ale nie wyszła wystarczająco wymuszona? WTF?

Generalizuję?? Co ty, k**wa nie powiesz? Przeczytaj sobie jeszcze raz obie wypowiedzi, a potem zastanów się, dlaczego moja wypowiedź jest z dupy. Może wówczas zrozumiesz, czemu twoja była żenująca.

"Kwintesencja raka, bania bez oglądania", "autorzy powinni zostać zgwałceni", "nikt o IQ wyższym od 70 nie ma potrzeby ich używania" i gość mi zarzuca, że generalizuję - hahaha, może zajmij się stand-upem? Bo rozbawić to potrafisz.

Jak "rakotwórczy" by ten film nie był, na pewno nie jest tak bezdennie głupi, jak twój komentarz.

Bez odbioru.

PS: :) :*XD i takie tam, po złości. Nie znam się na emotach, ale dowalę jeszcze kilka, żebyś się mądrzejszy poczuł: :p, :D ;)

użytkownik usunięty
MINTOR1994

Teksty typu:
"Za sam pomysł nakręcenia tego typu filmu autorzy powinni zostać zgwałceni gdzie się da przez stado napalonych murzynów, połamani na kole, a następnie spaleni na stosie."
Są jeszcze bardziej kancerogenne niż cokolwiek związanego z tym filmem.
Usuń konto albo przynajmniej dojrzej.

To samo pomyślałam. Nie chce mi się wierzyć, że bronię ten "film", ale the emoji movie jest mniej żenujące od tych jego wypocin.

ocenił(a) film na 1

Sam sie usuń. Nie uważam, żebym musiał do niczego dojrzewać.

użytkownik usunięty
MINTOR1994

W takim razie pozostaje mi tylko ci współczuć.

ocenił(a) film na 1

Jak Ci się za bardzo nudzi w życiu to prosze bardzo.

ocenił(a) film na 6
MINTOR1994

mam na serio głupie pytanie, czy ktokolwiek widział już ten film? bo obejrzałam z ciekawości zwiastun i w sumie nie odbiega on jakoś znacząco od normy. Nie jest może super, ale nie jest tez tragicznie. Pomysł może i głupi, ale wydaje się, że raczej zapożyczony od np. Ralpha Demolki, nawiasem mówiąc - świetnej bajki, który to przecież opowiadał o bohaterach gierek. Użycie emotek jako postaci to po prostu krok dalej, wszak Ralph się sprawdził. Wszystko inne już było: dinozaur, jaskiniowcy, wszelkiej maści zwierzaki, zabawki itp.
Dlatego pytam, czy ktoś to widział i może powiedzieć, że film jest po prostu żenujący, dowcip ma kloaczny i nielogiczny, czy zwyczajnie wszystkim pseudointeligentom nie podoba się pomysł? Pytam, bo nie wiem, czy komentarze na filmwebie oddają treść bajki czy to zwykły nieuzasadniony hejt.

użytkownik usunięty
Adelajda44

"Dlatego pytam, czy ktoś to widział i może powiedzieć, że film jest po prostu żenujący, dowcip ma kloaczny i nielogiczny, czy zwyczajnie wszystkim pseudointeligentom nie podoba się pomysł?"

To drugie.

"Pytam, bo nie wiem, czy komentarze na filmwebie oddają treść bajki czy to zwykły nieuzasadniony hejt."

To drugie.

ocenił(a) film na 8
Adelajda44

Witam, miałem przyjemność oglądać już ten film, wybrałem się na niego rodzinnie bo jest to właśnie kino familijne. Poszedłem raczej oczekując czegoś słabego czytając rotten tomatoes i filmweba. Muszę przyznać, że się zaskoczyłem pozytywnie. Film ma sporo inside joków dla starszych i ukazuje też delikatną patologię dzisiejszych czasów, mianowicie życie w internecie i social media. Polecam obejrzeć, dobre kino familijne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones