PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752144}

Emotki. Film

The Emoji Movie
5,0 22 432
oceny
5,0 10 1 22432
1,6 5
ocen krytyków
Emotki. Film
powrót do forum filmu Emotki. Film

Już nie mogę się doczekać sequeli! Może "The Meme Movie" albo "Facebook: Revenge of the Messenger"...

JohnnyDeeper

Cóż, możliwości jest wiele: "The Facebook movie", "The Twiter movie", "The Snapchat movie", "The Instagram movie", "The Messenger movie" a także wszystko inne co znalazło się w waszych srajfonach. Tak jest droga ludzkości! Zobaczcie swoje ulubione gó*ìənka stworzone do przyzdabiania selfiaczów, konwersacji, i zdjęć za pomocą których za chwilę totalnie zniszczycie koledze/koleżance życie, w ich własnym filmie. Bo to jest naprawdę fascynujące jakie życie osobiste mają emotki. Tematy takie jak zwierzęta czy zabawki są spoko ale serio? Emotki? No ale co się dziwić, nie tak dawno Sony podarowało nam Angry Birds, ekranizację aplikacji. Ale tak na marginesie "The Meme movie" mogłobybyć ciekawe...

MrNaczos

Otóż to. Tematów na produkty filmopodobne podobne do tego czegoś, gamonie na pewno znajdą jeszcze masę.

ocenił(a) film na 10
Trojden

Mnie ten film bardzo się spodobał prawie tak fajny jak w głowie się nie mieśći dla mnie wszystkie filmy są fajne

MrNaczos

niech sie rozpisują ale za revange of the messenger masz suba :)

JohnnyDeeper

Brakuje jeszcze ekranizacji wygaszacza ekranu albo latarki w komórce

JohnnyDeeper

"GG Strikes back" ;) Nawet my możemy stworzyć film o byle czym :D

JohnnyDeeper

The Meme Movie: Return of the dank memes

użytkownik usunięty
JohnnyDeeper

Załamię się kompletnie gdy zrobią "Gaming Wars - PC Vs Consoles"

PCMasterRace - Console apocalypse :D

zielonyelf

Chyba brain apocalypse

użytkownik usunięty
mat_31

Folllow Damn Train the Movie

JohnnyDeeper

Ja czekam na "Windows vs. Mac OS. Świt cyfryzacji"

ocenił(a) film na 3
JohnnyDeeper

Windows 95 - The movie

JohnnyDeeper

Oglądałeś, że krytykujesz? Najgorsi ludzie z najgorszych to tacy, którzy odgórnie coś oceniają. Zwłaszcza na zasadzie kopiowania hejtu od innych. "O nie! To jest o emotkach! Co to ma być!". Co to w ogóle za opinia? Ludzie nigdy chyba nie dorosną. Zawsze będą zdziecinniali.

ocenił(a) film na 1
Koyousetsu

Przy takim temacie nie da się po prostu zrobić dobrego, czy nawet znośnego filmu. To po prostu poroniony, absurdalny, obrzydliwy pomysł.

ocenił(a) film na 2
MINTOR1994

może jakby nie był dla dzieci to może mogłoby coś z tego wyjśc...

ocenił(a) film na 10
arieljarosz

Za jakiś czas czas zmnienisz zdanie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
JohnnyDeeper

Film o powiadomieniach o nowej wiadomości z gg byłby świetnym retrothrillerem. Wiem, co mówię :)

JohnnyDeeper

Ja to bym zobaczyła jakiś film o zmianach layoutu na filmwebie.
Te emocjonujące oczekiwania na powiadomienia, które później nie znikają.
Znikające i pojawiające się oceny.
Ogólnie zagubienie co gdzie i w jakiej zakładce teraz szukać.
I ten horror moment, kiedy to długim wywodzie i kliknięciu wyślij pojawia się "Strona nie istnieje"

JohnnyDeeper

Na "The meme movie" to w sumie nawet bym poszła, memy zawsze dobre.

Cinnamon_coffee_

Andrzej Duda ma gwarantowaną role

tihomax

Kto to jest Andrzej Duda???

Marac

Prawdopodobnie chodzi o osobę aktualnie sprawującą funkcję prezydenta w Polsce. Mieszkasz w jaskini, w puszczy, czy dopiero wybudzili cię z wieloletniej śpiączki?

ZiD0

Jak ostatnio sprawdzałem to to stanowisko było nieobsadzone. No bo chyba nie chodzi Ci o to pisdzielskie indywiduum podcierające się regularnie konstytucją?

Marac

Jakie indywiduum by tam nie było obsadzone, oficjalnie jest prezydentem. I choćbyś nie wiem jakiego głupka strugał i próbował to wymazać z pamięci, to tego nie zmienisz.
Trochę przypominasz paranoicznych antytrumpowców z ich "not my president". To niezdrowe. :)

ZiD0

Ty z kolei przypominasz osobę z zespołem Aspergera, skoro nie czujesz, że moje pytanie nie było na serio. :)

Marac

Wow, gratki. Podobną nieoficjalną diagnozę sam sobie wysnułem, aczkolwiek wiedziałem, że pytanie nie było na serio, a miało na celu wszczęcie głupiej dyskusji, co też ci się udało.
Pozdrawiam xD

JohnnyDeeper

Fidget Spinner The Movie

JohnnyDeeper

Słuchałem recenzji na youtubie i ten film został po prostu zmiażdżony. 6% na RT. Ja czekam na trylogię Snake, a w szczególności na jej czwarta odsłonę - Snake 3 Part 2.

JohnnyDeeper

Nie żebym miał stuprocentową pewność, ale "The Meme Movie" prawdopodobnie powstanie.

użytkownik usunięty
Nekromanta21456

Główną rolę zagrają Big Smoke i Trollface

Jan Paweł II.

JohnnyDeeper

pomysł jak pomysł, zabawki, samochody, klocki lego, cokolwiek może być dobrym tematem do animacji. wszystko zależy od wykonania.

użytkownik usunięty
antyrama_2

Podpisuję się pod tym. Mieliśmy już np. film "Angry Birds" i co - coś się stało? Wyszedł przyjemny, kolorowy filmik, który do wybitnych nie należy, a jakże, ale jest nawet przyzwoitą adaptacją nieskomplikowanej gry na smartfony, tablety i różne inne urządzenia... był porażką? Nie, był po prostu niezłą animacją dla dzieci i tyle... pewnie podobnie będzie z Emoji Movie. Świat się nie zawali od filmu o uśmiechniętych buźkach. Jedyne, co mnie nie pokoi, to dubbing youtuberów. Z jednej strony to jest nawet fascynujące, ale z drugiej... obawiam się, że te "gwiazdy" mogą nie sprostać temu zadaniu i wyjdzie nam jakiś - delikatnie mówiąc - artystyczny happening, w którym twory kultury internetu są grane przez... twory kultury internetu.

To coś o emotkach, to produkt filmopodobny. No ale w sumie czego się spodziewać - tym bardziej że jedna z postaci wygląda zupełnie jak g**no - dosłownie - i tym też jest...

To, czego nie zdzierżę w żadnym filmie, to skatologiczny humor. Choćby nawet i cała reszta zasługiwała na 10/10, to za skatologiczny humor daję filmowi o 6 punktów mniej niż miałby bez skatologicznego humoru. Bo jest po prostu obrzydliwy.
M.in. dlatego nie trawię "Hotelu Transylwania" - któremu zresztą za Adama Sandlera należy odebrać kolejne 3 punkty, więc musiałby wyjść wynik ujemny dla tego filmu. :)

"Emotki" z samego założenia są poronionym pomysłem, wytworem chorej wyobraźni. A jak jeszcze do tego mają skatologiczny humor, to musi wyjść z tego twór najgorszy z możliwych, mogący rywalizować z "Garbage Pail Kids" o tytuł najgorszego filmu dla dzieci w dziejach kinematografii.

JohnnyDeeper

Ja tam "The Meme Movie" to bym chętnie obejrzała. Serio xD.

Ale chętnie bym złapała za głowę osobę, która zrobiłaby film o snapchacie albo Fidget Spinnerach xD

JohnnyDeeper

"Backspace 2: Judgment Day"

Marac

Caps Lock Extermination

chemas

"Slash" o przygodach ukośnika a potem jego prequelo-sequel "Backslash" o przygodach jego brata.

"The Protocol" o prefiksie "http://"

Marac

:///

użytkownik usunięty
JohnnyDeeper

Ja chciałem swego czasu by w Ben 10 pojawił się kosmita-trollface i kosmita-Polandball.

ocenił(a) film na 4
JohnnyDeeper

heheee śmiechłam

użytkownik usunięty
JohnnyDeeper

Dzień Dobry, umiesz przepowiadać przyszłość? https://www.filmweb.pl/film/Grimcutty-2022-10020135 | Jeden z twoich pomysłów się sprawdził. Tylko w postaci filmu aktorskiego nie animowanego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones