PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5432}

Epidemia

Outbreak
6,6 48 018
ocen
6,6 10 1 48018
6,1 9
ocen krytyków
Epidemia
powrót do forum filmu Epidemia

Mimo,ze to fantastyczny film-jesli chodzi o ścisłość w tak powaznym filmie twórcy zakpili z widza-całe zdarzenie(epidemie)roznosiła małpka z Afryki,ale jakim cudem skoro ta małpka to kapucynka czarnobiała(Cebus capucinus) która wystepuje tylko i wyłacznie w Ameryce Środkowej.A co najgorsze pokazują kilka ujeć stadka tych małp jak sobie skacza po drzewkach na czrnym ladzie.

Berith7777

chyba nikt nie zna sie na malpkach :P takze ciezko to zauwazyc :)

ocenił(a) film na 10
marchewaboss

Ze strony reżysera jest to straszna ignorancja w stosunk do widza.Mimo tego film dla mnie genialny!

Berith7777

Bo te małpki, to turystki były.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
Berith7777

Nie zauważyłem, ale tak jak i Tobie mi nie przeszkadza jak już o nim wiem :) Widać reżyser dobrze założył, ze ludzie będą mieli to gdzieś.

ocenił(a) film na 10
logan_slupsk

Mi osobiście to bardzo przeszkadza,bo to bardzo istotny błąd.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Aha, to współczuję.

ocenił(a) film na 10
logan_slupsk

Dlaczego wpółczujesz?

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Nie przeszkadzałoby mi to w ogóle, dla istoty fabuły nie ma to większego znaczenia. Na małpkach się nie znam, a teraz, jak już wiem, to też raczej jest to dla mnie bez znaczenia.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

A ciekawa informacja...nie wiedziałam,bo pewnie jak większość ludków nie znam się na małpkach;),jednakże skoro już jest po przysłowiowej rybce,muszę stwierdzić,że reżyser najwidoczniej albo jest ignorantem,albo nie mieli południowoamerykańskich małpek aktorów;) pozdr

ocenił(a) film na 8
tojaag

Ups :),pomyłka...miałam na myśli południowoafrykańskie małpki :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones