PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433359}

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
7,0 141 351
ocen
7,0 10 1 141351
6,3 11
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Tak się właśnie zastanawiam. Jedynka była pierwsza, miała swój klimat, sysunie, i wytyczyła szlaki. Część druga nieco mnie rozczarowała (pomimo dodania oposów i oczywiście Eli, kluczowej postaci dla serii). Z "pewną taką dozą nieśmiałości" podszedłem do części 3 i bawiłem się świetnie. Nie wiem czy to ja zdziecinniałem, czy bajki są dla coraz większych dzieci, ale teksty które padają naprawdę potrafią rozbroić. Baja moim zdaniem na mocne 7, ale za to co wyrabia Buck, nie mogę nie dodać jeszcze jednego oczka :) Oglądałem już parokrotnie i jestem pewien że obejrzę ponownie :D

ocenił(a) film na 8
krzysiek34_ol

Zgadzam się, moim skromnym zdaniem trójka jest lepsza od jedynki i dwójki. Czwórki co prawda nie widziałem ale szybko to nadrobię :)

ocenił(a) film na 8
bartu1986

Do czego też zachęcam :) Nie jest chyba tak dobra jak 3 (brakuje mi Bucka), ale za to Babcia daje radę :P

ocenił(a) film na 10
krzysiek34_ol

Buck powinien dołączyć do ich ,,stada", też mi go brakowała w czwartej części, ale na szczęście trochę mi to rekompensowała Shira :)

ocenił(a) film na 8
Chantoria

Chyba twórcy bali się, że Buck swoją charyzmą przyćmi pozostałych (jak to się stało w części 3). Nie no, gdzie Buck a gdzie Shira? :) (chociaż nie przeczę, fajny z Niej kociak :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones