PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433359}

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
7,0 141 354
oceny
7,0 10 1 141354
6,3 11
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Co o tym myślicie?

ocenił(a) film na 10

Jak dla mnie najlepsza ze wszystkich części (głównie przez niezastąpionego Bucka) :) Wkurza mnie tylko jedno : że Buck nie poszedł z nimi i że wiewiór był tak głupi że postanowił mieć ozreszka zamiast wiewióry I orzeszka bo by sie przecież tak dało :)
Moimi ulubionymi postaciami są Buck , wiewiór wiewióra a potem to Sid i Diego Zdzichu Edek Mama T-Rex i jej maluchy :) Osobiscie uważam że byłoby śmiesznie gdzyby Mama T-Rex była z Sidem :) Ale cóż.... To moja ulubiona częśc po niej jest druga w rewanżu z pierwszą ( w drugiej lepsza grafika) Nie lubie mańka...taki wiecznie naburmuszony gbur w każdej części :) Wiele osób myślę (jak moje koleżanki i ja) z niecierpliwością czekało na kolejną krótkometrażówkę ze scratem w roli głównej a tu nic :) denerwujące takie "braki" :)

Buck

i rudiego z zębem jak u gupty,scrat i scratte,krótkometrażówki to kłopoty z orzechami,nie czas na orzechy,szkoła przetrwania sidneya i 1 i 2 cz.świata według scrata przed 4cz.wędrówką kontynentów

użytkownik usunięty
patka_25

Jemu się to już nie przyda...

dlaczego?

użytkownik usunięty
patka_25

Dlatego, że nie logował się od 2010 :)

jak to? o co chodzi?

użytkownik usunięty
patka_25

wejdź w jego profil. popatrz na 'ostatnie logowanie'..

ale jaki profil?I jakie ostatnie logowanie?Proszę mi wytłumaczyć te 2 pojęcia

użytkownik usunięty
patka_25

Serio jesteś taka dziwna?
http://www.filmweb.pl/user/Buck

ja nie jestem tylko na chwilę dziwna tylko o poproszenie

ocenił(a) film na 10
Buck

Mnie też wkurzało dokładnie to samo :P. Buck rzeczywiście najlepszy w tej części :D

ocenił(a) film na 9
Chantoria

Myślę że ona nam już nie odpowie :P
Nie loguje się od 2010 roku :(

ocenił(a) film na 10
AdeMi

Nie szkodzi :P

ocenił(a) film na 9
Chantoria

Aaa, okey ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones