PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433359}

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
7,0 141 354
oceny
7,0 10 1 141354
6,3 11
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Epokowy ranking :)

ocenił(a) film na 7

Która produkcja Waszym zadaniem była najlepsza? Moim zdaniem "trójka" była zrealizowana najlepiej ze wszystkich części. Epoka lodowcowa 2 chyba była gorsza od filmu pierwszego i trzeciego, ale i tak bdb jak dla mnie. A jak u Was to wygląda? U mnie w skrócie:

-Epoka lodowcowa 3
-E. Lodowcowa 1
-E. Lodowcowa 2

ocenił(a) film na 5
Elliot

Według mnie pierwsza część rewelacja, chyba moja ulubiona bajka ( nie jestem fanem Shrek'owych opowieści ;]), druga część też była fajna, ale 3 to pomyłka... mało śmiesznych tekstów typu> ooo ! mleczyk.. ostatni w tym sezonie ;P ..ogólnie scenariusz trochę z du..., nie porywa ;/ to jest mój osobisty ranking :))

Elliot

1 - najlepsza fabuła

3 - całkiem dobra fabuła i nowość względem poprzednich części - rozwinięty humor słowny, wreszcie pojawiły się jakieś hasełka i śmieszył nie tylko Wiewiór & Sid ale prawie wszyscy.

2 - fatalna fabuła, ale za to Wiewiór wykazał się zdecydowanie najlepiej ze wszystkich części, twórcy wymyślili w tej części bardzo ciekawe(czyt. śmieszne) sytuacje z tym bohaterem, kosztem fabuły...

Kazioo

Nie widziałem trójki ale zgadzam się co do 1 i 2. Pierwsza cześć to był strzał w dziesiątkę, bohaterowie pozyskali moją sympatię (zwłaszcza Sid) i ten wątek wspólnej egzystencji ludzi i zwierząt... fajna sprawa. Dwójka miała już tylko tych samych bohaterów, generalnie dużo słabsza. Na trójkę pójdę z sympatii dla postaci ale obawiam się zawodu.

komarrek

ma babcię

patka_25

W czwartej części.

Bukiet12

no wiem

Kazioo

scrat i scratte

ocenił(a) film na 10
Elliot

1 - Najlepsza fabuła
2 - Najgorsza :P
3 - Najśmieśniejsza :)

ocenił(a) film na 8
Elliot

u mnie:
1. Epoka lodowcowa 3 - głównie dlatego, że jest najśmieszniejsza ze wszystkich i ma najlepiej rozwinięty wątek moich ulubionych postaci, czyli Wiewióra i Żołędzia;p
2. Epoka lodowcowa 1 - bo jest wieeele mniej śmieszna, ma za to ciekawą fabułę no i była prekursorką;P poza tym podoba mi się jako odpowiedz na prymitywny humor w Shreku
3. W sumie nie porażka, ale ani porywająco śmieszna, ani żadnych nowości, ot animacja na 7

s_w

scrata i scratte

ocenił(a) film na 8
Elliot

I Epoka 3 najśmieszniejsza i fajny był wątek z małymi dinozaurami.
II Epoka czesc pierwsza super fabuła

kamil7x7

i z mamą

ocenił(a) film na 8
Elliot

III Epoka 2 dobra, ale 1 i 3 lepsze

ocenił(a) film na 7
kamil7x7

Dla mnie zdecydownie 3. pozostałe mi się nawet zbytnio nie podobaly. A w 3 humor, wartka akcja i świetne efekty 3d:)

ocenił(a) film na 7
Tosia_5

Ja byłam niestety na wersji analogowej :( Ale to wystarczyło by poczuć ten świetny klimat i szczerze się pośmiać :D Naprawdę, Epoka lodowcowa 3 lepsza nawet od Shreka ;)

Elliot

3
2
1

Dla trójki plus również za nienachalne efekty 3D.

Mierzwiak

1 - Zdecydowanie najlepsza fabuła, wg mnie najśmieszniejsza. W ogóle jest to jedna z najlepszych bajek, jakie w życiu widziałem.
3 - Dużo śmiesznych momentów, mimo to za krótka, średnia fabuła.
2 - Naciągana chyba we wszystkich aspektach. Dałem jej 7/10, ale to epoka prawie jak nie epoka...

ocenił(a) film na 7
filmwebber

1 - zdecydowanie najlepsze, śmieszne teksty.
3 - nie było źle, + za wiewióra :P
2 - dlaczego do każdej bajki muszą wsadzić moty miłosny?

CatastrOphe_

czyli scrata i scratte,ale motywy miłosne są po to,żeby się zakochać np.ja w gupcie

ocenił(a) film na 8
Mierzwiak

Ja mam na odwrót. ;)
4
5
1
3
2
I po drugi Ci mówię, że mnie serce boli jak oceniasz "Jak ukraść Księżyc" na 2/10

Elliot

u mnie jest całkiem ina mleczylowata odpowiedz
1-rewelacja[wprowadzenie było fajne]
2-fajna ale nie było penknieńć lodu :-

mishina

ponieważ miał orzeszek

Elliot

oh zapomniałam żę pamientacie scene kochania się wiewiórek przy deszczu
niby orzech płakał że go już nie kocha scrat

mishina

Ściągneliście juz ten film? Dobry jest? Warto ściągać?

ocenił(a) film na 7
099P

Warto iść do kina na 3D. Serdecznie polecam!

mishina

i bardzo dobrze

Elliot

Epoka Lodowcowa 3:Era Dinozaurów(najlepsza z wszystkich!)
Epoka Lodowcowa 1(klasyka)
Epoka Lodowcowa 2:Odwilż(bez sensu ona byla)

ocenił(a) film na 8
Elliot

Na pierwszym miejscu: 1
Na drugim: 3
Na trzecim: 2

ocenił(a) film na 7
Elliot

Jedynka to mistrzostwo, kolejne części są bardziej dla dzieci i słabsze więc ich prawie nie uznaję.

ocenił(a) film na 7
Elliot

1
2
3

Elliot

Pierwsza najlepsza. Druga dużo gorsza. Trzecia lepsza ale tylko od drugiej. Czwarta prawie tak samo dobra jak pierwsza.
A Mamucią Gwiazdkę lekko się ogląda.

ocenił(a) film na 5
Elliot

Jak dla mnie 3 jest chyba najgorsza. Najlepsza 4.

ocenił(a) film na 10
Elliot

Epoka Lodowcowa 3
Epoka Lodowcowa 4
a potem reszta, ale chyba 2 lepsza od 1.

ocenił(a) film na 10
Elliot

1. Epoka lodowcowa 3
2. Epoka lodowcowa 1
3. Bo ja wiem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones