PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530613}
6,8 19 753
oceny
6,8 10 1 19753
6,8 14
ocen krytyków
Erratum
powrót do forum filmu Erratum

Ucieklibyście tak jak bohater filmu z miejsca wypadku? Zastanawiałam się nad tym po filmie, tym bardziej, że podobna sytuacja miała miejsce ostatnio u mnie na dzielnicy. Jak myślicie, uważacie to za niemoralne w tej sytuacji, gdy ktoś wybiega wam w nocy na ulicę nie na pasach - uciec?

ocenił(a) film na 9
NattC

Noo nie tak do końca uciekł. Wysiadł z auta, podbiegł do człowieka, sprawdził czy żyje. Potem chciał zadzwonić z komórki, ale przypomniał sobie, że rozładowana, więc podjechał do budki telefonicznej i zadzwonił na pogotowie(?) na policję(?) nie wiem. Potem dopiero odjechał.

Co do Twojego pytania. Tak, uważam za niemoralny postępek ucieczkę sprawcy z miejsca zdarzenia. Nie ważne gdzie wybiegł, trzeba zatrzymać się i udzielić pomocy. To się nazywa odpowiedzialność za własne czyny, o zwykłym humanitaryzmie już nawet nie wspominając. A że nie na pasach? To i lepiej, sprawca kłopoty będzie miał mniejsze ;) Głównego bohatera aż tak surowo nie osądzam, ponieważ - jak wyżej napisałam starał się coś zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones