PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796989}
3,8 15 706
ocen
3,8 10 1 15706
2,0 7
ocen krytyków
Escape Room
powrót do forum filmu Escape Room

NA halloween za rok

ocenił(a) film na 2

przebiorę się za marną grę aktorską blondyny w klatce. Tragedia. Dawno nie widziałam tak złego filmu w kinie.

ocenił(a) film na 1
dika39

Kto by pomyślał, że za pomocą kamery można uformować stolec.

dika39

zrob tak i wstaw tu fote chetniue sie z ciebie posmieje

ocenił(a) film na 10
dika39

Dałbym jej 4/10. Nie zagrała aż tak tragicznie. Miała dość ciężką rolę. Nie sprostała jej, ale w samym filmie nie rzucało się to aż tak bardzo w oczy. Solenizant zasłużył 5/10. Pozostali znaleźli się chyba przez przypadek -2/10, szczególnie koleś w oksach.

Maciej14a

10/10?XD

ocenił(a) film na 10
Kalimdor

Tak wlasciwie to dalbym 5/10, ale chciałem trochę podwyższyć średnią na filmwebie, bo myślę, że jest do obejrzenia, mimo że do horroru wiele mu brakuje.

ocenił(a) film na 3
Maciej14a

Oby więcej takich... Oceniać slaby film na 10 tylko dla podwyższenia średniej... Gratulacje...

ocenił(a) film na 5
Maciej14a

to jest -2, czy dwa z minusem? ;)

ocenił(a) film na 1
dika39

Wszyscy grali fatalnie. Evan Williams przez chwilę sprawiał wrażenie ogarniętego. Cała reszta to chyba najgorsze odrzuty z horrorów: blondynka o uśmiechu dmuchanej lalki, dziewczyna napalona tak mocno, że niemal zostawia za sobą ślimaczy ślad, nieporadny koleś z wachlarzem głupich pytań oraz para, która cały potencjał swoich mózgów przeznacza na dążenie do kopulowania. Nie mogłem się doczekać kiedy zaczną umierać, a nawet to nie było warte czekania.

moja recenzja - https://redaktorego.blogspot.com/2018/01/gabinet-strachu-20-uposledzony-kuzyn.ht ml

dika39

Na blogu, który obserwuję, też niezbyt pochlebna opinia :D
"Dopiero po 50 minutach okazuje się, że to chyba nie jest zwykły escape room, bo mamy trupa. Nawet dwa." :D
http://www.myslinieoswojone.pl/2018/01/89-escape-room-czyli-uciekaj-bo-umrzesz.h tml

Przekonaliście mnie, chyba obejrzę w necie - a planowałam kino ;)

ocenił(a) film na 3
anklor

Akurat ciekawiej było, zanim zaczął się ścielić trup. Choć wówczas ma się przynajmniej satysfakcję, że tych idiotów nie trzeba będzie więcej oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones