PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796989}
3,8 15 710
ocen
3,8 10 1 15710
2,0 7
ocen krytyków
Escape Room
powrót do forum filmu Escape Room

Nie rozumiem....

ocenił(a) film na 1

Na prawdę nie rozumiem. To zakończenie to jakiś absurd. Miałam wrażenie że reżyserowi skończył się budżet na film i skończył akurat w tym momencie.

1. Kto był tym psychopatą co ich zabijał w tym escapie roomie?

Nie rozumiem dlaczego to nie zostało pokazane i wyjaśnione....
2. Po co to robił?

Kolejne poważne niedociągnięcie i jak dla mnie nie kompletny film. W Pile to chociaż było wyjaśnione po co to wszystko było.
3. Co ten psychopata tam oglądał na tych ekranach pod koniec (nowy zwiastun Greya?)

Nie ogarniam tej sceny. Czytałam gdzieś tu na forum że to niby było w mieszkaniu jubilata, ale jakim cudem widz ma to wiedzieć? Nie było to oczywiste jak dla mnie. I do czego to było, tj. jaką informację to powinno nam dać? Coś przeoczyłam?

4. Co miał wspólnego ten typ co umarł na początku co się ukłuł w palec z całością filmu, oraz co miała wspólnego przydługa rozmowa również na samym początku?

Dla mnie to z perspektywy czasu było jak dwa różne filmy.

Poza tym:

-laska daje na prezent vouchery do Escape Roomu, którego reklamę dostaje pocztą (w tym jakąś dziwną kostkę) i nie ma o tym nic w internecie... gratuluję

-również gratuluję inteligencji tych ludzi skoro wsiadają do obcego, ciemnego wozu i nie widząc kierowcy

-zabranie telefonów, dokumentów i innych rzeczy w samochodzie, jeszcze długo przed grą....eeeeeee aha

-jak ten jubilat jest sam w pokoju i zaczyna się rozglądać i w pewnym momencie otwiera drzwi wyjściowe. Zamyka je, po czym włącza światło i próbuje je otworzyć znów ale już są zamknięte. Przecież to takie oczywiste że powinien wyłączyć światło. Czy reżyser robi z widzów palantów?

-śmieszyło mnie też tak błyskawiczne odgadywanie tych zagadek, ale nie rozumiem sceny z odgadnięciem hasła: THEMESONG. Wpisali je, maszyna potwierdziła i po tym zaczął wylatywać gaz. To w końcu było to poprawnie czy nie? Poza tym szukanie odpowiedzi w tych gazetach....serio?

-zastanawiam się czy oni mimo rozwiązywania mieli umrzeć w tym escapie czy to wszystko było zwykłą grą i to zależało jak rozwiążą zagadki. Bo rozumiem że jeśli wszystko zrobili by dobrze to by wyszli? Czy nie?

-w momencie gdy dwójka ocalałych bohaterów chce już opuścić ten pokój i jedno po drugim wkłada rękę w paszcze niedźwiedzia żeby otworzyć drzwi. Czy nie mogli czymś innym się posłużyć zamiast wkładać tam rękę? A poza tym...czemu nie spróbowali zgasić światła i wtedy otworzyć te drzwi?


Film jest mega niedociągnięty. Ma ogromny potencjał ale nie tego się spodziewałam. Dla mnie najgorszy film roku, a może i w ogóle najgorszy....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones