PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796989}
3,8 15 707
ocen
3,8 10 1 15707
2,0 7
ocen krytyków
Escape Room
powrót do forum filmu Escape Room
maciekwag

Prawdopodobnie ludzie mylą go z filmem o tym samym tytule, którego jeszcze nie ma w bazie.

ocenił(a) film na 4
MKvili

Niektórzy też sprawniej posługują się internetem ;)

fyrk

Szczególnie ci, którzy piszą, że film można obejrzeć na alltube :P

ocenił(a) film na 4
MKvili

Aż musiałem sprawdzić, co to ten alltube :) Normalnie na PB jest. Choć muszę przyznać, że najpierw też zassało ten drugi :)

ocenił(a) film na 10
fyrk

nie znam zadnego pb

ocenił(a) film na 4
burt1985

Pirate Bay

ocenił(a) film na 4
MKvili

Właśnie miałem się zabrać za oglądanie tego filmu i uświadomiłem sobie, że to zupełnie inna produkcja.Czasami warto zerknąć na komentarze. ;)

maciekwag

Bo to pewnie kolejna kasza w stylu Piły. Też już chciałem daj 1 ale poczekam.

SantaCruzeNomad

Chciałeś ocenić film, którego nie widziałeś, bo przypuszczasz, że jest podobny do innego? Poyebany jesteś, miałem też dodać "lecz się trollu", ale poczekam. Wracaj do "Rambo', tam dajesz 10/10 BUAHAHAHHAAH

janiszczyciel

Ja się wypowiedziałem nie obrażając nikogo . Twoja wypowiedź jest żałosna i dziecinna. Avatar i nick mówią same za siebie. Kolejny gimbus. Żal mi ciebie.
Chciałem ale nie oceniłem a nawet jeśli to moja sprawa co, na ile i w jaki sposób oceniam. Jeśli już mowa o przeglądaniu profili. Polskie gnioty na 10.... Możesz sobie czekać. Ja w rozmowę z gimbusem albo dorosłym człowiekiem z rozumem 15-sto latka nie będę się wdawać w dyskusje.
AVE

ocenił(a) film na 5
SantaCruzeNomad

Z pewnością nie jest gorszy od "Dziedzictwa"

laxman

No spoko. Jak napisałem "poczekam". Ocenię jak zobaczę.

ocenił(a) film na 3
maciekwag

P/premierowo , obejrzałam i bida... słabiutko 3 naciągane mocno!

wadwent

Przedpremierowo, daję 1 z pełną świadomością. Będzie walczył o miano najgorszego filmu 2018!

ocenił(a) film na 1
mlody_pyrzan

dopiero 3 tydzień nowego roku się rozpoczął, a już mamy podium w kategorii "najgorszy film w 2018!" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones