PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672786}

Escobar: Historia nieznana

Escobar: Paradise Lost
6,5 11 327
ocen
6,5 10 1 11327
Escobar: Historia nieznana
powrót do forum filmu Escobar: Historia nieznana

szkoda !

ocenił(a) film na 7

Uwielbiam Del Toro ale..... nie , nie tym razem , Hutcherson słabizna . w dalszym ciągu najlepszy film jaki powstał kiedykolwiek o dragach to Narcos !

ocenił(a) film na 8
bananowiec51

Nie film a serial jeśli już.

bananowiec51

Poza tym sprawdź rok...

bananowiec51

Las vegas parano jest najlepsze ....

bananowiec51

jak dla ciebie narcos (serial nie film)najlepszy to ty w du.. byles gów.. widziałeś . a z seriali lepszy już jest choćby the wire. filmów mógł bym ci 10-tki wymienić które są lepsze od "filmu" narcos

Avatar_3

i po co sie unosisz pajacu? Przecież On wyraził swoją opinie i nie musicie mu narzucać swoich typów seriali rzekomo "lepszych". Peace!

Avatar_3

zbijam piątkę za " the wire " w rozmowie ;) jestem też tego zdania , malo kto chyba na The Wire zwraca uwagę a szkoda. Ciezko mi jednak porównać Wire z Narcosem, wiadomo totalnie inne klimaty itd.
Ja jednak dołączę do rozmowy z czymś grubym co sądzę, że bije oba swoją kultowością " Rodzina Soprano " :))

b4rt3k0pl0

Breaking Bad to najlepszy serial o dragach.

ocenił(a) film na 7
Andoryt

Tak ale fikcyjna, tutaj kolega nie wziął pod uwagi że Narcos czy to Escobara czy Meksyk, są na faktach, prawdziwych wydarzeniach.

BB niestety nie, ale napisana jest bardzo dobrze i fajnie zrealizowana. W swojej kategorii nie ma sobie równych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones