PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108122}
6,9 199 174
oceny
6,9 10 1 199174
6,1 13
ocen krytyków
EuroTrip
powrót do forum filmu EuroTrip

Będe wdzięczny za podanie tytułów komedii które obejrzyliście i polecacie- z góry dzięki :))

ocenił(a) film na 7
valdas89

how high, american pie - wszystkie czesci,piątek,nastepny piątek,kolejny piątek, io reszte mozesz zobaczyc w moich ulubionych filmach pozdro ulotnymc

valdas89

Bruce wszechmogący xD rewelacyjny film :D

ocenił(a) film na 10
valdas89

ostra jazda, barbershop, hiphopowa myjnia, harold and truman go to white castle, mallrats, not another teen movie, boat trip, soul plane, wieczny student, daleko jeszcze?

ocenił(a) film na 1
zlosnicaaa

Czy w topicu było "głupawe i niesmaczne", czy "śmieszne"? Czy może "śmieszne", to te, które przed oglądaniem wymagają walnięcia 3 browców, zjarania blanta i dziabnięcia piguły? Bo jeśli tak... to wszystkie filmy są śmieszne!
:P
Fakt. Coraz mniej jest komedii, w których dowcip nie kręci się wokół genitaliów. Ale cóż... w końcu to właśnie w tych okolicach* znajduje się gust większości "amatorów dobrych filmów"...
* - w d.pie!

Zavisha

ja polecam 'wyścig szczurów', naprawdę dobry film (jak dla mnie) :) sporo okazji do śmiechu ;)

użytkownik usunięty
green_agata

pulp fiction,forrest gump,miś,blues brothers,przekręt,Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać,That 70's show(ale to jest serial)....to jest mniej więcej to co mnie bawi najbardziej.Z ostatnio oglądanych nawet dobre byly jeszcze White Chicks i Old School

użytkownik usunięty
green_agata

pulp fiction,forrest gump,miś,blues brothers,przekręt,Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać,That 70's show(ale to jest serial)....to jest mniej więcej to co mnie bawi najbardziej.Z ostatnio oglądanych nawet dobre byly jeszcze White Chicks i Old School

ocenił(a) film na 7

"przekręt" jest rewelacyjny ale jeszcze lepszy jest film "porachunki"!! ten sam rezyser wiec humor jest podobny. naprawde polecam oda filmy

valdas89

White chicks!!!!!!! Rewelacja!!!!!!! popłakałam się ze śmiechu :-))))

ocenił(a) film na 9
valdas89

a ja polecam "but manitou" rewelacyjny film :D nie znam osoby, której by się nie podobał, do tego jeszcze "straszny film 3", "RRRrrr!!!" (troszeczkę głupiutki może aż za bardzo;) i "gwiezne jaja: zemsta świrów" (ewentualnie "starsza pani musi zniknąć") jak jeszcze coś sobie przypomne dam znać :) pzdr

ocenił(a) film na 9
valdas89

heh czegoś mi brakowało --) "Eurotrip" ;)

Dii

Dzięki bardzo za wszystkie tytuły i czekam na następne :))

ocenił(a) film na 8
valdas89

1.American Pie 1,2,3,4
2.Wyścig szczurów
3.Goscie, goscie 1,2,3

ocenił(a) film na 10
ostrowski4

wiekszość śmiesznych(i mniej śmiesznych) juz wymieniono, mi pozostało więc dokończyć na dzień dzisiajszy listę śmiesznych według mnie. Jest tylko jeden problem, komedia komedii nierówna. W końcu są różne komedie. Ja np byłam zachwycona "Powrotem do Garden State", trochę podobne "zaklęte serca", "Autostopem do galakyki", "The Longest yard"(bosko i dosłowne tłumaczenie na polski-"wykiwać klawisza"), "40 letni prawiczek"...
Uwielbiam
1.EUROTRIP-Scooty doesn't know!!!!!
2.HOW HIGHT
3.ROAD TRIP
........
WHITE CHICKS
JAK TO SIĘ ROBI Z DZIEWCZYNAMI
BOSKI ŻIGOLO
NADCHODZI POLLY
SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ
PRZEBOJE I PODBOJE
POLOWANIE NA DRUHNY(sam pomysł na podryw)
JAZDA NA MAKSA
FAJNA Z NIEGO BABKA
OLD SCHOOL
SOUL PLANE
CZARNA KSIĄŻECZKA
CÓRKA MOJEGO SZEFA

ocenił(a) film na 8
maja_san_D

Whisky dla aniołów, Zgon na pogrzebie, Wariaci z karaibów, Kiler, Chłopaki nie płaczą, JOB, Poranek kojota

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones