PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108122}
6,9 199 171
ocen
6,9 10 1 199171
6,1 13
ocen krytyków
EuroTrip
powrót do forum filmu EuroTrip

Chciałabym zwrócić uwagę, że na samym początku filmu, gdzie pokazywana jest mapa Europy
Słowacja została "pokryta" barwami Polski. Wpadka ta pokazuje, po raz kolejny, jak mało
Amerykanie wiedzą o Europie i jak bardzo nie dbają o takie szczegóły.

smile456

https://imageshack.com/i/n753baj

Najpierw sprawdź później komentuj ;p

ocenił(a) film na 6
zioota12

Masz racje, nie sprawdziłam, od razu po obejrzeniu filmu skomentowałam. Nie zauważyłam niebieskiego koloru i założyłam, że go tam nie ma :)

smile456

Nie martw się :) Tak samo za pierwszym razem nie zauważyłem i myślałem, że to polska flaga :)

ocenił(a) film na 7
zioota12

no dobra jest niebieski, ale te kolory i tak są w złej kolejności :D

grzechu345

Co racja to racja, ale o to niech się Słowacy martwią :D

ocenił(a) film na 7
zioota12

Haha no w sumie :D
Ale serio przykre jest to jak Amerykanie postrzegają Europę szczególnie zachodnią xD

ocenił(a) film na 7
grzechu345

*wschodnią

ocenił(a) film na 9
smile456

Z kolei ciekawi mnie czy ty znasz stolicę albo flagę np. takiego stanu jak Teksas ... Nie znasz ? Przecież to niemożliwe, ten stan jest powierzchniowo dwukrotnie większy od Polski, z niewiele mniejszą liczbą ludności, natomiast produktem krajowym brutto prawie dwukrotnie większym od naszego kraju...
A to tylko urywek kraju jakim jest USA ...

użytkownik usunięty
OmniModo

Jest różnica pomiędzy rozróżnianiem Stanów od krajów... Ty znasz flagi republik Rosji ?:D Też są wielkie :P Kanada lubi się bardzo śmiać z niewiedzy geograficznej Amerykanów:)

ocenił(a) film na 9

OK, to przypomnij sobie jak wygląda flaga Syrii. Jest to państwo o którym ostatnio głośno, non stop pokazywane są w telewizji wydarzenia z tego kraju, niemożliwe abyś nie wiedział jakie są ich państwowe barwy...

użytkownik usunięty
OmniModo

Syrii znam, gorzej z flagą Iraku :) Poza tym Amerykanie robią znacznie większe interesy w Europie no i umówmy się Europa, najbardziej znany kontynent, kto budował przede wszystkim USA? Imigranci z Europy (głównie) Itd itd. Poza tym taki bogaty kraj, stawiają na edukację, a jakoś o geografię nie dbają, przede wszystkim swoją, co rozumiem, to normalne, chociaż chętnie śmieją się z innych, ale z siebie już rzadko ;D

smile456

No właśnie, w Ameryce mają poczucie humoru i nikt nawet nie zwraca uwagi na takie szczegóły. Nie to co w Polsce. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones