ŚMIESZNE KOMEDIE KTÓRE POLECACIE

ostatnia wypowiedź: Laskos
valdas89 valdas89

Będe wdzięczny za podanie tytułów komedii które obejrzyliście i polecacie- z góry dzięki :))

• 2Pac 2Pac
    ocena: 7

how high, american pie - wszystkie czesci,piątek,nastepny piątek,kolejny piątek, io reszte mozesz zobaczyc w moich ulubionych filmach pozdro ulotnymc

• __Madzia__ __Madzia__
    ocena: 8

Bruce wszechmogący xD rewelacyjny film :D

• zlosnicaaa zlosnicaaa
    ocena: 10

ostra jazda, barbershop, hiphopowa myjnia, harold and truman go to white castle, mallrats, not another teen movie, boat trip, soul plane, wieczny student, daleko jeszcze?

• Zavisha Zavisha
      ocena: 1

Czy w topicu było "głupawe i niesmaczne", czy "śmieszne"? Czy może "śmieszne", to te, które przed oglądaniem wymagają walnięcia 3 browców, zjarania blanta i dziabnięcia piguły? Bo jeśli tak... to wszystkie filmy są śmieszne!
      :P
      Fakt. Coraz mniej jest komedii, w których dowcip nie kręci się wokół genitaliów. Ale cóż... w końcu to właśnie w tych okolicach* znajduje się gust większości "amatorów dobrych filmów"...
      * - w d.pie!

• green_agata green_agata

ja polecam 'wyścig szczurów', naprawdę dobry film (jak dla mnie) :) sporo okazji do śmiechu ;)

• dzieniek dzieniek

pulp fiction,forrest gump,miś,blues brothers,przekręt,Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać,That 70's show(ale to jest serial)....to jest mniej więcej to co mnie bawi najbardziej.Z ostatnio oglądanych nawet dobre byly jeszcze White Chicks i Old School

• dzieniek dzieniek

pulp fiction,forrest gump,miś,blues brothers,przekręt,Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać,That 70's show(ale to jest serial)....to jest mniej więcej to co mnie bawi najbardziej.Z ostatnio oglądanych nawet dobre byly jeszcze White Chicks i Old School

• smakoszz smakoszz
            ocena: 7

"przekręt" jest rewelacyjny ale jeszcze lepszy jest film "porachunki"!! ten sam rezyser wiec humor jest podobny. naprawde polecam oda filmy

• concita_2 concita_2

White chicks!!!!!!! Rewelacja!!!!!!! popłakałam się ze śmiechu :-))))

• Dii Dii
    ocena: 9

a ja polecam "but manitou" rewelacyjny film :D nie znam osoby, której by się nie podobał, do tego jeszcze "straszny film 3", "RRRrrr!!!" (troszeczkę głupiutki może aż za bardzo;) i "gwiezne jaja: zemsta świrów" (ewentualnie "starsza pani musi zniknąć") jak jeszcze coś sobie przypomne dam znać :) pzdr

• Dii Dii
    ocena: 9

heh czegoś mi brakowało --) "Eurotrip" ;)

• valdas89 valdas89

Dzięki bardzo za wszystkie tytuły i czekam na następne :))

• ostrowski4 ostrowski4

1.American Pie 1,2,3,4
        2.Wyścig szczurów
        3.Goscie, goscie 1,2,3

• maja_san_D maja_san_D
          ocena: 10

wiekszość śmiesznych(i mniej śmiesznych) juz wymieniono, mi pozostało więc dokończyć na dzień dzisiajszy listę śmiesznych według mnie. Jest tylko jeden problem, komedia komedii nierówna. W końcu są różne komedie. Ja np byłam zachwycona "Powrotem do Garden State", trochę podobne "zaklęte serca", "Autostopem do galakyki", "The Longest yard"(bosko i dosłowne tłumaczenie na polski-"wykiwać klawisza"), "40 letni prawiczek"...
          Uwielbiam
          1.EUROTRIP-Scooty doesn't know!!!!!
          2.HOW HIGHT
          3.ROAD TRIP
          ........
          WHITE CHICKS
          JAK TO SIĘ ROBI Z DZIEWCZYNAMI
          BOSKI ŻIGOLO
          NADCHODZI POLLY
          SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ
          PRZEBOJE I PODBOJE
          POLOWANIE NA DRUHNY(sam pomysł na podryw)
          JAZDA NA MAKSA
          FAJNA Z NIEGO BABKA
          OLD SCHOOL
          SOUL PLANE
          CZARNA KSIĄŻECZKA
          CÓRKA MOJEGO SZEFA

• Laskos Laskos

Whisky dla aniołów, Zgon na pogrzebie, Wariaci z karaibów, Kiler, Chłopaki nie płaczą, JOB, Poranek kojota

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true