PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739774}
5,9 14 868
ocen
5,9 10 1 14868
4,5 17
ocen krytyków
Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy
powrót do forum filmu Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy

Anna Dymna

ocenił(a) film na 5

Swoją kreacją udowadnia, że nie trzeba być na ekranie w każdej scenie, by ukraść film dla siebie. Scena toaletowa to prawdziwa petarda!

ocenił(a) film na 7
Alexanderrr

Na pewno bardzo pozytywnie przypomniała się widzom.

ocenił(a) film na 7
Alexanderrr

Jej rola to chyba największa zaleta filmu.

ocenił(a) film na 9
Alexanderrr

To prawda ta scena to mistrzostwo świata.

Alexanderrr

Scenka dość efektowna, ale nie wnosząca nic do fabuły - dołączona na zasadzie kolejnego gagu.

ocenił(a) film na 5
Alexanderrr

dobrze, że została przywrócona do filmu .

ocenił(a) film na 7
Alexanderrr

Anna Dymna przyćmiewa każdego kto obok niej gra w tym filmie. Zabawna, z cięta ripostą, ale jest to gorzki śmiech. Pani Bayerowa świetnie podsumowuje społeczeństwo ówczesnych lat.

ocenił(a) film na 5
Alexanderrr

Słaby film, ale pełna zgoda: Anna Dymna zagrała świetnie. Ona i Wojciech Pszoniak - właściwie bez nich była by totalna klapa.

ocenił(a) film na 7
Alexanderrr

Zgadzam się. Film przyjemny, relaksujący, a sceny w toalecie z Anną Dymną fantastyczne. Najlepsze momenty filmu :)

ocenił(a) film na 7
Alexanderrr

coż takiego bylo petardowego w tej scenie? bo ja nic specjalnego nie zauważyłem.Tyszkiewicz zagrałaby to lepiej a już napewno Janda. Dymna szarżowała przez cały film w/g mnie jej rola nic znaczącego nie wniosła do filmu.Zresztą Sztuhr zagrał średnio jak to zwykle on, natomiast Pszoniak to mistrzostwo świata

ocenił(a) film na 5
Alexanderrr

dokładnie tak !

ocenił(a) film na 3
Alexanderrr

Film słabiutki, ale Pani Anna Dymna jest w nim największą Perełką.

Alexanderrr

Ten wulgarny jezyk zupelnie do niej nie pasuje :/

ocenił(a) film na 7
Alexanderrr

-Nie mówimy w obcych językach
-Da da charaszo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones