PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 492
oceny
6,5 10 1 111492
4,4 20
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Jude Law został wybrany Młodym Dumbledore'em. Tak to ten sam koleś co był przydupasem sherlocka w filmach najnowszych z Downeyem Jr. . Mi osobiście raczej pasuje choć ofc ostateczny wyrok wydam jak zobacze kreację tego pana. Bo nawet ta wizualna nie jest pewna w sensie jego wygląd. Sam zawsze bylem ciekaw jak mógł wyglądać Dumbldobre za młodu :) ( btw Harry w książce sobie go kiedyś na plaży w gaciach w czasie wakacji wyobrażał - taka ciekawostka dla tych co nieczytali ;) ) Jakie jest oczywiście wasze zdanie na temat tego Castingu ???

mordarg

Jude Law to bardzo dobry aktor więc jak najbardziej się nadaję i co do tego nie mam wątpliwości. Jeśli scenariusz da radę to aktor tym bardziej.

mordarg

Zrobią odpowiednią charakteryzację, w dodatku on jest świetnym aktorem, więc na pewno się uda.

ocenił(a) film na 4
mordarg

Jude Law może być takim hitem jak Ewan McGregor w roli Obi-Wana. Nawet jeśli reszta filmu będzie ssała, to on jakoś wydźwignie go na przyzwoity poziom.

ocenił(a) film na 8
mordarg

Z najnowszego zdjęcia, powiem że mi bardzo pasuje na młodego Dumbledore'a! Zawsze miałam Dumbledore za potężnego i mądrego czarodzieja, ale w tym wydaniu dochodzi jeszcze jedna zaleta, seksowny! Ja teraz też go sobie wyobrażam w samych gatkach na plaży :D Czekam z niecierpliwością na tę rolę i może nawet się do kina pofatyguję :-) #HotDumbledore

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones