PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 348
ocen
7,0 10 1 216348
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Dojenie uniwersum HP

ocenił(a) film na 6

Weźmy filmy HP, ogołoćmy je z tematów przewodnich takich jak przyjaźń i odwaga oraz z całej głębii, dajmy banalną fabułę i masę efektów, żeby uzyskać bezmyślną papkę w stylu Avengers. Do tego trochę ckliwych scen i romansów bez ładu i składu, wepchniętych na siłę. Voila, mamy "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

celebes

To całkowicie inna historia z całkowicie innymi bohaterami, więc czemu swoją tematyką miałaby przypominać Harry'ego Pottera?

Zresztą w Potterze nie było ani głębi, ani jakiejś niebanalnej fabuły.

ocenił(a) film na 7
Blaxi

Skąd was wypuścili...

WsCieklak

Chyba nie rozumiem. :(

ocenił(a) film na 7
Blaxi

To już wiedziałem po twoim pierwszym komentarzu...

WsCieklak

Uu, ostro.

użytkownik usunięty
WsCieklak

z Azkabanu albo ze świętego Munga :P

ale nie no spokojnie :) nie tak ostro... z Azem pogadaj...

ocenił(a) film na 7

To tylko takie przekomarzanki :P

użytkownik usunięty
Blaxi

była ale trzeba ją wyczuć :)

celebes

Krótko, rzeczowo i bardzo trafnie.

ocenił(a) film na 3
celebes

Podpisuje się pod tym rękami i nogami. Film niszczy świat HP jaki znamy.

ocenił(a) film na 7
krispen1

Jak zawsze fani wiedzą lepiej niż autor....

ocenił(a) film na 2
WTTW_FILM

Z bólem chyba mogę stwierdzić, iż Rowling po prostu się ratuje. To pisarka jednej serii, więc żeby zarobić wypuszcza takie szmiry jak film u góry czy Harry Potter i Przeklęte Dziecko, a potem się pod tym podpisuje.

ocenił(a) film na 7
eleanora

A mi się film, fakt był bardzo dziecinny i zrąbali Grindelwalda, ale kostiumy, muzyka, aktorstwo było na wysokim poziomie, historia prosta, efekty całkiem niezłe choć nie które zwierzęta wiały plastikiem. A co do tego wyżej, odniosłem się do: "Film niszczy świat HP jaki znamy." Co jest idiotyzmem, bo po pierwsze nie niszczy a po drugie to świat autorki i może z nim robić co chce.

ocenił(a) film na 2
WTTW_FILM

Efekty według mnie to najlepsza część tego filmu, a ta dwójka, główny bohater i jego przyjaciółka drewniani jak Bella i Edward. Zwierzak rozwalił pokój w kamienicy, a ten przyszedł sobie popatrzył bez oznak jakichkolwiek emocji. Według mnie gra aktorska to dno. Nie wiem czy film był dziecinny, według mnie po prostu nudny i nijaki. Kostiumy piękne. Rzeczywiście zasłużyły na Oskara.

Co do uniwersum ta dziewczyna czy chłopak miała/miał rację. Owszem uniwersum jest wykreowane przez autora, ale nie da się nie zauważyć, że Rowling leci tylko na kasę i jeżeli jakiś pisarz robi ze swojej książki pośmiewisko i papier toaletowy pod którym się podpisuje tylko po to by dostać forsę nie można tego ominąć.

ocenił(a) film na 6
eleanora

Umówmy się, ona nie pisała tego scenariusza, tylko się pod nim podpisała ;p

ocenił(a) film na 2
Ap0st0l

Pewnie go nawet nie przeczytała.

ocenił(a) film na 6
eleanora

A poza tym to Viva La Britania!

ocenił(a) film na 2
ocenił(a) film na 7
eleanora

Nie wiem, czy Rowling potrzebuje się budżetowo ratować, bo jej majątek to kilkaset milionów funtów...

ocenił(a) film na 5
krispen1

HP to inny świat...mam też taką drukarkę,taka sobie,nie zmienię jej jednak bo się - przyzwyczaiłam -...

celebes

Seria HP była smutna od pierwszych scen w komórce pod schodami, a potem tylko bardziej i bardziej. Ten film chce być mroczny, ale tak jak mówisz, brakuje mu głębi.

ocenił(a) film na 4
celebes

Zgadzam się w zupełności z Twoją oceną - też mam takie odczucia, niestety...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones