PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 112
ocen
7,0 10 1 216112
5,6 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Nie chodzi tu tylko o nostalgiczny powrót do wspaniałego świata Harry'ego Pottera. To także ogromna szansa, by rozwinąć ten świat. Do tej pory wszystkie części toczyły się praktycznie tylko w Hogwarcie. A nawet, gdy "Insygnia" toczyły się poza nim, praktycznie brak w nich było jakiegokolwiek magicznego elementu przyrodniczego. Choć książka (film też) mnie oczarowała, to jednak nieco doskwierało mi to, że namiotowe podróże były takie... mugolskie.

Liczę, że ten film może mi to w pełni zrekompensować.

Ketosz

Ja czekam na historie tych 3 czarodziejów co założyli szkołę
coś o tych krainach magicznym
i Dumbledore jego młodość

wort801

Hogwart założyło czterech czarodziejów, a nie trzech. Godryk Gryffindor, Salazar Slytherin, Helga Hufflepuff i Rowena Ravenclaw. O krainach magicznych? W świecie magii nie ma żadnych krain. Są tam tylko kraje, tak jak w mugolskim świecie. W "Fantastycznych zwierzętach i jak je znaleźć" pewnie będą krainy, ale mugolskie.
O młodości Dumbledore'a można było się dużo dowiedzieć z siódmej części. Nie sądzę, by komukolwiek chciało by się zrobić taki film.

Zbzikowany_wujaszek

Pomyliłem się poza tym to bym chciał zobaczyć

wort801

Rozumiem, rozumiem :)

ocenił(a) film na 6
Zbzikowany_wujaszek

Wow, nie wierzę, że ktoś nie chciał by zobaczyć historii legendarnego i potężnego czarodzieja który musiał robić niezłe cuda żeby osiągnąć to co osiągnął. O Voldemordzie to by było rzeczywiście nudne, ale o Dumbledore?

użytkownik usunięty
wort801

Też bym chciał, nie wiem po co robić takie spin ofy, nie no fani na pewno się ucieszą że wrócą do tego świata, ja w sumie też, ale to będzie ewidentny skok na kasę. Gdyby nie fakt że scenariusz pisze Rowling olałbym to.


Ps. Czytałeś książki Harry Potter czy tylko filmy oglądałeś ?

Tylko filmy

użytkownik usunięty
wort801

aha to polecam książki są 100 razy lepsze od filmów :)

użytkownik usunięty

.

ocenił(a) film na 10
wort801

Dokładnie, są to bardzo ważne postacie w książkach i filmach, a nic o nich nie wiemy.

Ketosz

nie film, a trzy filmy! poza tym, podpisuję się pod tym.
kiedy dowiedziałam się, co planuje j.k. rowling, zrobiło mi się jakoś ciepło na sercu, bo to oznacza, że to jednak NIE KONIEC. choć bez książek, same filmy, to już nie to samo, to tylko bardzo przyjemny, ok. dwugodzinny (jak dobrze pójdzie) dodatek, ale czym on będzie bez książki? i ile warte są są teraz słowa "jeśli sądzisz, że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła, zwłaszcza wśród dzieci, to niezawodny znak, że jesteś mugolem"?

tchavvica

Co by nie powiedzieć- jestem naprawdę podjarany tym, że Rownling sama ma wkład i to ogromny w nowe filmy z uniwersum Harrego. Będzie tak, jak miałoby być i w książce, tylko, że na ekranie. Nic tylko czekać!

ocenił(a) film na 7
devjuII

Ale ona pisze tylko scenariusz chyba, a za dekoracje plener itp pewnie bedzie odpowiedzialny ktos inny... tak mysle

użytkownik usunięty
devjuII

mam dokładnie tak jak ty ^^

ocenił(a) film na 7
tchavvica

http://harrypotter.wikia.com/wiki/Fantastic_Beasts_and_Where_to_Find_Them_%28rea l%29 - książka trollu

ocenił(a) film na 7
Ketosz

Naprawdę ten film wyjdzie? o_O Może być ciekawie.

użytkownik usunięty
KarmazynowyKokos

tak :) zdjęcia ruszyły na początku sierpnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones