PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1253}

Fargo

7,6 113 494
oceny
7,6 10 1 113494
8,3 41
ocen krytyków
Fargo
powrót do forum filmu Fargo

5.5/10

ocenił(a) film na 5

Mnie nie porwało... jakoś nie podchodzą mi filmy Coenów... tak samo jest z Fargo... kompletnie nie rozumiem zachwytów nad tym filmem... mało w tym realizmu... gra aktorska również nie powala... Oscar dla McDormand ? w życiu bym nie pomyślał...

ocenił(a) film na 9
reptile2006

Są gusta i guściki, niektórzy uwielbiają Fargo inni lubują się w Mój przyjaciel Hachiko :)

ocenił(a) film na 10
zaja_c

A niektórzy i w tym i w tym. Jak ja ;)

ocenił(a) film na 8
reptile2006

No właśnie "nie rozumiem" jest tutaj kluczowym słowem :P Może trzeba więcej czytać?

ocenił(a) film na 9
reptile2006

To prawda. Nie ma w tym realizmu, jak w "Zielonej Mili". Albo w "King Kongu". Wielka małpa miażdży swym aktorstwem Frances.

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Dla mnie ten film był średni, ale zwróciła moją uwagę postać Marge Gunderson graną przez Frances McDormand. Świetnie ją zagrała, dla mnie to najlepsza rola w tym filmie, więc Oscar dla niej mnie nie dziwi.

ocenił(a) film na 2
M_COL

świetnie zagrała haha. Gdyby mi dać perukę zagrał bym dokładnie tak samo czyli nijak. Ona tylko jadła. Współczuję wszystkim nominowanym aktorką które z nią przegrały

ocenił(a) film na 3
reptile2006

A mi się film kompletnie nie podobał i też tego nie rozumiem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones