PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1253}

Fargo

7,6 113 513
ocen
7,6 10 1 113513
8,3 41
ocen krytyków
Fargo
powrót do forum filmu Fargo

Jakoś mi to umknęło gdzie się podziała żona Jerrego, oni ją w końcu zabili czy nie?

Pamiętam że jak Buscemi przyszedł ranny do tego domku to Stromare mu powiedział że dostała histerii, a ona leżała na
podłodze ale co się z nią stało potem?

ocenił(a) film na 9
mk34

nie napisze wprost bo nie chce spoilerować komuś, ale przy scenie kidy Buscemi wraca do domku i jest kłótnia o samochód, Stormare mówi mu co się z nią stało, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
StrawberryRose

no tak Stromare mówi że dostała ataku histerii ale z tego co pamiętam nie było powiedziane, że zginęła

ocenił(a) film na 9
mk34

boże, leżała zabita i Buscemi: co się z nią stało? Stormare: dostała ataku histerii i zaczęła wrzeszczeć (no zabił ją po prostu, jezu :D)

ocenił(a) film na 8
StrawberryRose

a to skuhwiel
hehe no nie ogarnąłem tego, dzięki za wyjaśnienie :D

StrawberryRose

nie było wprost powiedziane, czy ją zabił, czy "tylko" pobił i jest nieprzytomna, więc też się nad tym zastanawiałam.

ocenił(a) film na 5
Fornettka

Nie no proste, że ją zabił, przeca w scenie, gdy mieli zwłoki w maszynce widać 2 pary zwłok, te na ziemi to właśnie żona Jerry'ego. Poza tym podczas gdy Buscemi wchodzi do domku widać niezłą sieczkę na ścianie (krew), co świadczyło raczej o bestialskim zamordowaniu niż pobiciu.

klaki26

Wrong. "Tam na podłodze leżała pani Lundegaard? A ten facet w młynku to twój wspólnik?". Jest martwa, ale w chatce.

ocenił(a) film na 6
DeWitt

Mhm, mówi to właśnie pani szeryf, a potem zaczyna wymieniać ludzi martwych, więc przeżycie żony sprzedawcy samochodów jest raczej wątpliwe ;)

ocenił(a) film na 8
morbid_reflection

w ujęciu, na którym leży pani Lundegaard widać, że się nie rusza, a biała szafka za nią jest zalana krwią. poza tym czas, jaki dzieli tę scenę, a przybycie pani szeryf i późniejszą jej rozmowę w radiowozie, jest na tyle długi, że raczej zdążyła by się ocknąć. no i funkcjonariusz ma obowiązek udzielić pomocy, chyba, że stwierdzi zgon. ponadto wymienia ją w trybie pytającym, czyli nie rozmawiała z nią, czyli prawdopodobnie nie dało się jej ocucić. co dla mnie oznacza jasno, że jest trupem.

użytkownik usunięty
klaki26

skoro martwa, to po co karetka w konwoju? :)

karetka chyba jest zawsze przy takich akcjach.

użytkownik usunięty
Fornettka

masz rację, niezbyt przemyślałem swoją wypowiedź... w końcu karetki służą też do odwożenia zwłok. Gdy kamera pokazuje zwłoki, można dostrzec krew spływającą po piecyku, najprawdopodobniej skutek strzału :) nie żyje :C

lekarz chyba też po prostu stwierdza zgon, nawet tych przemielonych resztek ;)

już nie pamiętam tej sceny ale pewnie tak, pewnie nie żyje.

Fornettka

Karetka bo milczek zarobił kulkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones