PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1253}

Fargo

7,6 113 402
oceny
7,6 10 1 113402
8,3 41
ocen krytyków
Fargo
powrót do forum filmu Fargo

Trudne zadanie

ocenił(a) film na 7

Ocena tego filmu to bardzo trudne zadanie bo historia przedstawiona w tym filmie jest interesująca ,ale..
Nie rozumiem jak Marge Gunderson mogła otrzymać oskara za tę rolę.Jej postać była zdecydowanie przerysowana.Mówię tu o mimice twarzy ,ruchu gałkami ocznymi czy też irytującym tonie głosu .Wytknąłbym jeszcze parę błędów innym aktorom bo główny bohater też nie wspiął sie na wyżyny aktorstwa.
Jak dla mnie najlepiej zagranymi postaciami była para Buscemi/Stormare.Jeśli chodzi o ich grę nie mam żadnych zastrzeżeń.

ocenił(a) film na 8
bajabongo

Właśnie zabieram się do ponownego obejrzenia tego filmu a osobiście Frances McDormand bardzo lubię i to ona zdaje się dostała tego oskara a nie grana przez nią Marge Gunderson :) (to tak śmiechem żartem na marginesie - bez urazy). Mnie też irytowała lekko i nie do końca pasowała mi do tej roli. Po tylu latach zdążyłem o tym zapomnieć i przez twój komentarz mam teraz większy dystans do filmu i jej roli (nie wiem czy to dobrze). Mimo całej sympatii do niej za kilka innych ról tu faktycznie ten oskar bardziej się należał Kristin Scott Thomas za Angielskiego pacjenta.
Polecam serial Fargo.

ocenił(a) film na 7
dorianset

Zazwyczaj oglądam filmy późno w nocy stąd moja gafa :) Jeśli chodzi o serial Fargo to mam zamiar się za niego wziąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones