PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=50}
6,8 7 568
ocen
6,8 10 1 7568
4,5 4
oceny krytyków
Fatalna namiętność
powrót do forum filmu Fatalna namiętność

To najlepszy dowód na to, żeby nie sugerować się ocenami na tym portalu. Dla przykładu na imdb Red Cornder ma 6,2 a Jurassic Park 8,1. Jeśli ktoś szuka wiarygodnej oceny to radzę wpisać tytuł filmu w google i dodać "imdb". Oceny tutaj to jakieś nieporozumienie.

Rebreg

Nie sugeruję się ocenami na filmwebie. Często świetne filmy np: z lat 90tych mają niskie oceny mimo, iż wcale na nie zasługują. Taki kiepski film Pacific Rim ma średnią 8.

Rebreg

Park Jurajski nie zrobił na mnie wrażenia. Nudził mnie, sceny specjalne obecnie wyglądają komicznie, choć może na tamte czasy było to coś. Fatalna namiętność jak najbardziej mi się podobał. Sceny procesu zasługują na uznanie. Wciągnął mnie praktycznie od początku i oglądałem z zapartym tchem. Amerykańskich schematów trochę było, ale w tym obrazie chyba żaden mnie jakoś szczególnie nie raził.

ocenił(a) film na 6
Rebreg

Trochę masz rację. Też według mnie Jurassic Park powinien mieć wyższy wynik. Ale efekty na młodych widzów nie mrobią wrażenia. Może tym to jest spowodowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones