PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106578}
7,3 687
ocen
7,3 10 1 687
Felidae
powrót do forum filmu Felidae

Bardzo chetnie bym go zobaczył jako, że kiedyś dane mi było go nie dokończyć... Kiedyś leciał na Wizji 1.

Firever

Film jak film ale jak zdobyć pierwszy tom powieści!! Mam drugi bo udało mi sie "zgubić" z biblioteki w zamian za pięć innych książek, które musiałam dać w zamian i kupiłam piaty. Kocham te książki i bardzo chcę obejrzeć film. Czy w ogóle ktoś go ma?

Halistra

Filmik do obejrzenia w wersji angielskiej
http://patrz.pl/tv/5065,Felidae-1994
Jeżeli ma być po polsku to zapraszam na priv.

ocenił(a) film na 10
Joossef

Napisałbym na priv ale nie mam 50 pkt, ty tez nie masz takze nie mógłbym jej napisać. Więc jeśli masz jeszcze ten film daj znać na b-sior @ o2.pl

ocenił(a) film na 6
Joossef

jeśli to nie problem to ja również bym chętnie obejrzał ten film w wersji polskiej, stare filmy mają tendencje do dobrego dubbingu

kontakt redi_15@op.pl

Joossef

Jeśli to możliwe, ja również nie pogardziłabym filmem w wersji polskiej. Kontakt: maidenfairwihoutbear@onet.pl

Joossef

Również byłbym wdzięczny za polską wersję filmu: jestemstrasznymsmokiem@wp.pl

M0RiARTY

Nie odpisze ci.

M0RiARTY

Ja planuję przetłumaczyć ten film, więc da się to załatwić.

użytkownik usunięty
Joossef

Hej, mam takie pytanko. Ostatnio ów filmik mi się spodobał. i czy mógłbyś przesłać mi ten film po polsku? Bo fabuła niezła a z angielskim sobie zbyt nie radze. To co? Proszę o odpowiedź na e-mail
deathraven117 @gmail.com

Nie odpisze ci, bo nie logował się od lat.

Joossef

Mogę się podpiąć pod przedmówców i też poprosić? :) #PodrozZaJEdenUsmiech

jodynaa@gmail.com

gerardtn1

Nie odpisze ci, bo nie logował się od lat.

gerardtn1

Są napisy angielskie, czytając nie zrozumiesz? Ja jako tako, wolę jednak polskie albo hiszpańskie. Są też niemieckie. Właśnie jeden z nich najlepiej znać (nie mówiąc o ojczystym polskim) a najlepiej znać jednak angielski.

Firever

Oooo, jeśli można coś w tej sprawi zrobić, to ja też poproszę! Chyba to kiedyś oglądałem, ale nie jestem pewien...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones