PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 802
oceny
4,9 10 1 3802
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Jest to chyba najlepszy film jaki oglądałem. Właśnie w taki sposób powinno się kręcić filmy. Cały
czas coś się dzieje, dużo akcji, wspaniałe przygody i w ogóle wszystko zostało zrobione jak należy.
Niech Polacy kręcą więcej tego typu filmów, bo jak widać, wychodzi im to znakomicie.

looki14

To ma być żart. Prawda?

ocenił(a) film na 8
Misiabeta

Wcale nie. Film był świetny i oglądałem go z wielkim zaciekawieniem. Bardzo lubię też oglądać Harry'ego Pottera, bo filmy fantastyczno-przygodowe są dla mnie ciekawe. Tutaj też mamy z tym do czynienia dlatego uważam, że te przygody są do niego zbliżone. Tak więc pomysł tego filmu jak najbardziej mi się spodobał. Jest dobrze wyreżyserowany, efekty są na naprawdę wysokim poziomie i ciekawy scenariusz. Polecam tym którzy jeszcze nie oglądali.

ocenił(a) film na 5
looki14

Czytałeś książkę? Nie? To przeczytaj książkę, to może zmieni ci się pogląd. Ja po przeczytaniu z 10/10 zniżyłem do 6/10. Film jest niezły jak na tak niski budżet, gra aktorska też całkiem niezła. Ale na 10 nie zasługuje.

ocenił(a) film na 8
olekczerwony

Mi się ten film podobał. Uważam, że został dobrze nakręcony. Film jest naprawdę na wysokim poziomie no i efekty specjalne były świetne. Lubię filmy fantastyczno-przygodowe stąd właśnie ta moja ocena. Nie sadzę, żeby po przeczytaniu książki miała ulec zmianie. Harry'ego Pottera czytałem i film też oglądałem, a i tak oceniłem go na 10. Felixa, Neta i Nikę też pewnie przeczytam, bo ciekawi mnie jak ta książka została napisana.

ocenił(a) film na 5
looki14

Nie chcę cię urazić, ale efekty specjalne są kiepskie. Zwłaszcza ten na początku kiedy chłopcy widzą głowę profesora na roślinie. Ale efekty specjalne nie wliczają się w moją ocene.

olekczerwony

To je pewnie jaki klasowy frajer co w szkole ogladal ten film xD

looki14

Nie żebym się ciebie czepiał ale olekczerwony ma rację w 100 % W filmie nie ma z kilkunastu scen które były w książce czyli w skrócie : ominęli kilka rozdziałów z książki i zamiast tego nakręcili bardzo krótki film

ocenił(a) film na 3
olekczerwony

Słabiutka gra aktorska :P

looki14

Polski partyzant w nowym niemieckim flecktarnie ;) ??? Wiem, że to szczegóły, ale na nich film się opiera.

ocenił(a) film na 2
looki14

Książkę przeczytaj, a potem obejrzyj film jeszcze raz. Ciekawe, jak wtedy będzie ci się oglądało. Radzę oczywiście czytanie zacząć od pierwszej części, wato doczytać do czwartego choćby tomy, by dobrze zżyć się z sagą. Dopiero wtedy będziesz w pełni świadomy, co zrobił reżyser.

ocenił(a) film na 2
looki14

Troll racja? TEN film to jakieś G. Porażka. Jeden z najgorszych filmów jakie widziałem. NAJLEPSZY? HAHAHAHHAHA NAJGORSZY chyba innych filmów nie widziałeś. Gra aktorska to porażka. Żadnego fajnego aktora.Ale to polski film

ocenił(a) film na 8
piskorX

Ty chyba sobie żartujesz. Próbujesz mi wesprzeć, że jest to najgorszy film? Nie poczułeś widocznie tej atmosfery, tych wszystkich pozytywów jakie występowały w tym filmie. Najlepsze jest to, że ten film nie tylko przebił wszystkie polskie filmy, ale wszystkie filmy na świecie. Jestem pewien tego co piszę i uważam, że jest to najlepszy film w historii polskiego kina.

looki14

Hahahaha, nie ma jak dobry trolling, serio. Prawie uwierzyłam w to, że ten film się komuś podobał XD

ocenił(a) film na 8
Quaithe

Jaki trolling? Jeśli ktoś tu trolluje to chyba tylko ci co piszą, że film im się nie podobał. A jeśli piszą serio to mają dziwny gust. Nie rozumiem jak można nie lubić tego filmu. Dla mnie takie gatunki są najfajniejsze i chciałbym więcej takich.

ocenił(a) film na 2
looki14

Można , bo jak napisał dagon1911 tam NIE MA wielu scen z książki i przynajmniej 4 rozdziałów. Po tej książce spodziewałem się czegoś lepszego...

ocenił(a) film na 2
looki14

"Próbujesz mi wesprzeć" Nie potrafię zrozumieć tego fragmentu. A co do reszty to genialny trolling. Przeczytałem wszystkie książki z serii i po dokładnie 4 minutach i 6 sekundach filmu odechciało mi się to oglądać. Ale film dokończyłem i trochę tego żałuje

ocenił(a) film na 8
Hater

Ja nie żałuję. Ten film jest najlepszy na świecie :)

ocenił(a) film na 2
looki14

Widać że rzadko oglądasz filmy...

ocenił(a) film na 8
TymekBR

Odezwał się ten który oglądał ostatni film w grudniu. Ja ostatni oglądałem 3 dni temu.

ocenił(a) film na 2
looki14

Ostatni film oceniłem w grudniu. I radze przeczytać choćby właśnie te książke z serii ponieważ straszne było to co zrobili aktorzy i reżyser. Nigdy nie pójde już do kina na polski film.

ocenił(a) film na 8
TymekBR

Książkę na pewno przeczytam, bo lubię czytać książki, szczególnie te fantastyczne. Z tego co wiem to wyszło aż 12 tomów, więc będzie co czytać.

użytkownik usunięty
looki14

hahahahahaha jacy śmieszni są ci homo sapiens...

ocenił(a) film na 2

A ty co? Homo Erectus?

użytkownik usunięty
looki14

chyba nie oglądałeś filmów Wajdy, Kawalerowicza i Hasa skoro myślisz, że Felix... to najlepszy polski film

ocenił(a) film na 1
looki14

Fajnie trollujesz.

ocenił(a) film na 4
looki14

Ile masz lat?

ocenił(a) film na 8
adrian500

Jeśli cię to ciekawi to mam 21.

ocenił(a) film na 4
looki14

Czy przy swojej ocenie na pewno uwzględniłeś grę aktorską? ;p Bo coś wątpię.

ocenił(a) film na 8
Sheilad

Podczas oglądania zazwyczaj zwracam uwagę na grę aktorską i nie zobaczyłem jakichś niedopatrzności.

ocenił(a) film na 4
looki14

Hm... W takim razie totalnie cię nie rozumiem. Zrozumiałabym, gdybyś ocenił ten film na 10 za fabułę albo coś takiego, ale gra aktorska pozostawia naprawdę duuuużo do życzenia. Daj spokój, przecież już w zwiastunie widać, jak bardzo oni są sztuczni ;) Zazwyczaj nie zwracam na to aż takiej uwagi, ale tutaj zła gra aż bije po oczach!

ocenił(a) film na 8
Sheilad

Nie mów, że oceniłeś ten film po zwiastunie. Bo jeśli tak to twoje argumenty są również nietrafione. Ja oceniam filmy głównie za fabułę, ale na grę aktorską też zwracam uwagę. W filmie podobały mi się też efekty i również za nie dałem ocenę.

ocenił(a) film na 4
looki14

Po pierwsze- "oceniłaś", nie "oceniłeś"
Nie, nie oceniam po zwiastunie, nie wiem, skąd ten wniosek. Obejrzałam ten film, nawet dwa razy.
Efekty? Serio? Jak na te czasy efekty są słabe i tu nawet nie ma miejsca na subiektywizm tak jak przy grze aktorskiej.

ocenił(a) film na 8
Sheilad

Film mi się podobał, bo lubię tego typu filmy. Można powiedzieć, że to jest taki polski Harry Potter. Lubię przygodowe filmy, dlatego zdania swojego nie zmienię.

ocenił(a) film na 4
looki14

Ok, spoko, nie chodziło mi o to, żebyś zmieniał zdanie. Uznałam, że może napiszesz, że przy ocenianiu przymknąłeś oko na grę i efekty (w końcu nie ma filmów idealnych). Tymczasem ty uparcie bronisz całości. Nie dziw się, że uznają cię za trolla, skoro bronisz czegoś, co w tak oczywisty sposób jest w tym filmie wadą.

ocenił(a) film na 8
Sheilad

Ja po prostu bronię filmu, bo widzę, że dużo osób jest negatywnie nastawionych do niego. Czasami odnoszę wrażenie, że niektórzy nie znają się na kinie. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, ale powinien je uargumentować. Nie lubię jeśli ktoś specjalnie pisze takie głupoty.

ocenił(a) film na 4
looki14

"Niektorzy nie znaja sie na kinie"? ;/ No trzymajcie mnie... Dobra, probowalam potraktowac cie powaznie, ale albo jestes trollem, albo idiota. Poddaje sie

ocenił(a) film na 8
Sheilad

A ja myślałem, że już mnie zrozumiałaś i przestaniesz wypisywać bzdury. Chodzi mi o to, że sam film jest fajny, ale jak ktoś uważa inaczej to ma prawo. Niech nikt nie próbuje wpływać na moją decyzję oceniania filmu, ponieważ ja szanuję czyjeś zdanie. Twoje zdanie też szanuję, ale nie popieram, a to jest zupełnie co innego. Możemy spokojnie dojść do porozumienia, ale wyjaśnijmy sobie pewne rzeczy. Ty uważasz, że film nie należy do udanych i wystawiasz ocenę 4. Masz do tego prawo. Ja też mam prawo wystawić 10 filmom, które mi się podobają. W takim razie uważam, że już nic nie trzeba tłumaczyć, bo wszystko jest jasne.

ocenił(a) film na 4
looki14

Niech ci będzie, jak tam sobie chcesz. Naprawdę tudno mi to pojąć, no ale nawyraźniej twój gust jest unikatowy

looki14

Przyznaj, ze jestes tworca tego filmu i dodajesz sztucznie pozytywne komentarze

ocenił(a) film na 8
dsnysa

Twoja teoria jest nieprawdziwa. Po prostu jestem fanem fantastyki. Trochę przesadziłem pisząc, że to najlepszy film. Harrego Pottera jednak nie przebija.

looki14

Obejrzałem to i wiem z tego tyle że w innych rękach (nie polskich) mógłby wyjść całkiem ok, tutaj niestety gra aktorska dno, efekty dno, jakoś tak wszystko sztucznie, głowni bohaterzy to niby koledzy a wydaje się jakby nie tylko się nie zdali ale się nawet nie lubili. Jeśli bym czytał książkę i wiedziałbym co okroili, a z tego co mówicie to sporo, a tego nienawidzę (oj ten Harry Potter, taki zniszczony ;/) to hejtowałbym jeszcze bardziej.

A ten koleś to jakiś fanatyk ostry takich filmów, prędzej bym dał temu 10 niż Percy Jackson, no ale co zrobisz, nic nie zrobisz, lepiej nie dyskutować z takim.

ocenił(a) film na 3
looki14

ale szajs.
o bogowie ale dziadostwo.
jak ten WOW z 1993 roku.

ocenił(a) film na 3
looki14

To prowokacja jakaś ? Ten film jest całkowitym zaprzeczeniem tego jakie powinny być filmu dla młodzieży. To jest w ogóle jakaś kpina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones