PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718863}

Fernando

Ferdinand
7,0 23 471
ocen
7,0 10 1 23471
5,8 5
ocen krytyków
Fernando
powrót do forum filmu Fernando

Jest ok...

ocenił(a) film na 7

... byłem dziś w kinie z prawie 5 letnia córka. Daję mocne 7/10. Córka się śmiała, trochę przeżywała, że chcą zabić byki. Historia dobrze opowiedziana, bez żadnych brutalnych scen. Standardowy schemat - dobry byk vs. zły byk.

Za jedyny minus uważam to, że bajka była zbyt długa.

ocenił(a) film na 8
Fabrycy

Zbyt długa? Z punktu widzenia pięciolatka?

ocenił(a) film na 7
obmierzly

Dziecku się podobała bajka. To moja opinia;) Miałem obawy czy wytrzyma 1h40min w kinie, gdyż w domu ma problem z obejrzeniem całej bajki. Dość energiczny dzieciak z niej;) Pod koniec bajki zaczeła już się wiercić, widziałem że zacznie zaraz się głupawka;)

ocenił(a) film na 8
Fabrycy

Moja córka oblała się sokiem i zrobiła wrzask na całą salę. Może dlatego czas minął mi szybciej ;) Chociaż z drugiej strony solidne animacje potrafią już przekraczać 2 godziny.

Fabrycy

https://www.youtube.com/watch?v=z3RwKjsbOG8

Fabrycy

Czyli rzeźnia, zabijanie dla przyjemności itp. to są odpowiednie wątki dla 5 latki?

ocenił(a) film na 7
Witek_13

Nigdzie w bajce nie jest pokazane zabijanie zwierząt. Rzeźnia, moje dziecko nie wiedziało co to jest do momentu, w którym wytłumaczyłem o co chodzi, jest pokazana bardzo krótko. Dziś juz nie pamięta tej bajki, więc nie widze problemu. Ja dużo rozmawiam z moim dzieckiem i staram się wszystko tłumaczyć. Dzieci wbrew pozorom to bardzo rozumne istotki, tylko trzeba z nimi rozmawiać;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones