PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718863}

Fernando

Ferdinand
7,0 23 489
ocen
7,0 10 1 23489
5,8 5
ocen krytyków
Fernando
powrót do forum filmu Fernando

Dobre kino ? Kto to ocenia ?Nie jestem wstanie zrozumieć oceny na poziomie 7. Ta bajka to nieporozumienie , nudna , niezabawka , juz nie pamietam kiedy tak czas wolno płynął . Jestem wymagającym widzem razem z moja coreczka oglądamy różne produkcje i lubimy rozrywkę na pewnym poziomie . Ta bajka to strata czasu No ale widząc po ocenach ludzia sie podobała. Nie nasz poziom rozrywki . Jedyny plus to końcówka , po wielkiej nudzie chociaż jakieś przesłanie dla widzów . Ogólnie nie polecam dla wymagających nie zależnie od wieku.

ocenił(a) film na 7
loczekmag

Popracuj nad interpunkcją, wymagający widzu... I nad użyciem "spacji" także.

malamaxi

Moim zdaniem człowiek jako istota rozumna ma prawo do wypowiadania swojej opinii, jednakże czepianie się literówek jest w tym przypadku nie na miejscu...

Swoją drogą, bajki z przesłaniem dla widza (moim zdaniem) powoli zanikają, a ta konkretną podobała mi się, jednakże nie stawiam jej na piedestale.

ocenił(a) film na 7
Janek_Jakubowski

"a ta konkretną podobała mi się, jednakże nie stawiam jej na piedestale." - Czy dobrze zrozumiałam - bajka podobała Ci się i dlatego dajesz jej 1 punkt na 10??? Ale pojmujesz, że 1 to najniższa ocena w skali - to jest zupełne dno, badziew, szit i coś, od obejrzenia czego chcesz sobie wydłubać oczy, wyrwać uszy i iść się utopić? Normalny widz i "człowiek jako istota rozumna", jak mu się film podoba, to daje zwykle około szóstki czy siódemki...

ocenił(a) film na 1
loczekmag

Zgadzam się w 100% ta bajka to horror z elementami tragedii

loczekmag

bajka jest dla dzieci i im ma się podobać a nie wymagającemu widzowi który nie ma pojęcia o gramatyce
jak ty

ocenił(a) film na 8
loczekmag

Pomijając fakt, że ambitny widz idzie na ambitne gatunki a nie bajki, które mają sprawiać radość DZIECIOM, bardziej mnie przeraża ta "wymagająca" córka i jakie "ambitne" kino ogląda :/

ocenił(a) film na 7
Kali9091

Minionki pewnie :)

użytkownik usunięty
loczekmag

TO JEST TWZ B A J K A ... Od takiego kina nie można oczekiwać nie wiadomo czego i trzeba go oceniać pod względem animacji jak i treści a tutaj to było w miarę ok ;) Dobre na odstresowanie ale nie można oczekiwać od tego nie wiadomo czego . Gatunki powstały po to aby każdy miał coś dla siebie. Widząc że to bajka jak nie można oczekiwać tego co ty ... Animacja a Bajka to dwa różne gatunki (chociaż bajka to pod gatunek animacji xd).

ocenił(a) film na 7

popieram nic dodać nic ująć

ocenił(a) film na 7

Mnie osobiście film zaskoczył bardzo pozytywnie. Przedstawiał niestandardowe morały :)

I to jest odpowiednia odpowiedź jak i opinia.

ocenił(a) film na 3
loczekmag

Masz 100% rację, ja na tej bajce usunąłem w połowie. 3/10 to moja ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones