PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219977}

Fido

6,3 4 191
ocen
6,3 10 1 4191
Fido
powrót do forum filmu Fido

Czarna komedia ... hmm raczej cienka! Carrie Moss schodzi na psy i szczerze przyznam że jak dla mnie po "Memento" i "Matrixie" niestety nie zrobiła wrażenia. Słaby wcale nie śmieszny a momentami dość żenujący film! Przyznam że mimo wszystko całkiem przyjemnie się oglądało .. mimo wszystko nie polecam! 3/10!

ocenił(a) film na 7
Adash

Film mnie zachwycił tym jaki jest beznadziejny, dlatego polecam każdemu to genialne dziadostwo, bo dawno nie widziałem/am takiej szmiry, porażającej swoim geniuszem. Żałosne cudo, po prostu! ;P

ocenił(a) film na 7
klajsterbelej

nic ciekawego w tym filmie ale da się obejrzeć :)

ocenił(a) film na 3
Adash

Nie momentami, ale bez przerwy żenujący. Jedno mnie tylko intryguje, co jest poza scenariuszem, mianowicie - co z lawinowym, nieuniknionym wzrostem bezrobocia, boć przecież zombiaki odebrały chleb zwyklakom. Swoją drogą takie obroże kupiłby w ciemno każdy rząd.

Krzypur

UWAGA: znafca wypełzł spod kamienia pod którym siedział. uważać na nogi!

Adash

"Przyznam że mimo wszystko całkiem przyjemnie się oglądało .. mimo wszystko nie polecam!" Ahhh... Dzięki takim opiniom umniejsza się nie filmowi

Adash

UWAGA: znafca wypełzł spod kamienia pod którym siedział. uważać na nogi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones