PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1222}

Filadelfia

Philadelphia
7,9 289 487
ocen
7,9 10 1 289487
7,4 32
oceny krytyków
Filadelfia
powrót do forum filmu Filadelfia

Natknąłem się na filmik w którym Cejrowski mówi, że wiele osób biorących udział przy produkcji tego filmu choruje na AIDS
https://www.youtube.com/watch?v=NExA0cnG8BM

Ma ktoś jakieś informacje ?

ocenił(a) film na 8
WielkieES

Myślę że to ich prywatna sprawa;a już na pewno nie sprawa tego bufona Cejrowskiego.Gębę ma pełną wiary-ale dyskryminuje ludzi,którzy są..inni.Co zrobiłby Jezus ze spotkanym na swej drodze chorym na AIDS? Zapewne ..ująłby jego głowe w swoje dłonie- i ucałował w czoło!Szkoda,że tak się nie stało;by takim Cejrowskim-pozamykać gęby! Jezus-to był chyba..jedyny w historii-prawdziwy demokrata!:-)

dobbiacco_attersee

Ale nie o tym rozmowa, pytam po prostu czy to prawda. Cejrowski mnie nie obchodzi w tym momencie.

użytkownik usunięty
dobbiacco_attersee

Skrytykowałby go. Jan Paweł II całował w czoło i przytulał chorych na AIDS, ale cejrowski nie wziął z niego przykładu, mimo,że podobno JPII jest jego autorytetem. On nie powinien nazywać siebie katolikiem, bo to co robi i mówi jest dalekie od nauk i czynów Jezusa i papieży JPII czy Franciszka.

ocenił(a) film na 7
WielkieES

Cejrowski naprawdę nie jest źródłem informacji godnym zaufania. Nie wydaje mi się, żeby mówił prawdę. On lubi gadać głupoty.

ocenił(a) film na 9
WielkieES

http://legendsrevealed.com/entertainment/2013/12/13/did-more-than-40-actors-from -philadelphia-really-die-from-aids-within-three-years-of-the-films-release/

Tak

vami

Dziękuję za rzetelną odpowiedź :)

WielkieES

Ale trzeba dopowiedzieć, że kiedy zatrudniono tych ludzi, wszyscy lub większość z nich była już chora lub nosiła wirusa. Cejrowski mówi to tak, jakby zatrudniono zdrowych gejów, a później połowa z nich umarła na AIDS.
Przede wszystkim to było ponad 40 osób, a więc mówienie o połowie ekipy i obsady to duże nadużycie. Jestem pewien, że więcej, niż 100 osób brało udział w realizacji tego filmu.
Poza tym to tak, jakby nakręcili film o chorych na raka, wzięli ludzi w zaawansowanym stadium choroby, a po 5 latach ktoś wyskoczyłby z sensacją, że prawie cała obsada zmarła na raka. Cejrowski nagina fakty lub przekręca je pod swoje poglądy. Propaganda jak każda inna.

ocenił(a) film na 8
NickError

rakiem się nie zaraża ;)

korndddd

Post sprzed dwóch lat, ale co tam. Nigdzie nie napisałem, że rakiem się zaraża.

ocenił(a) film na 8
NickError

tak, ale epidemia hiv wśród gejów nie jest przypadkowa.

korndddd

Epidemia hiv jest wsrod ludzi. Wszystkich. Jezeli myslisz, ze ciebie nie dotyczy jestes zwyklym cepem.

ocenił(a) film na 7
semira1

AIDS/HIV to choroba która może dotknąć każdego ,tu masz rację ,ale większość chorujących (2/3) to osoby homoseksualne .

WielkieES

Cejrowski dowodzi, że podróże jednak nie kształcą.

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones