PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30471}

Flash

7,0 223
oceny
7,0 10 1 223
Flash
powrót do forum filmu Flash

Nie rozumiem tak niskiej oceny. Przecież film ma bardzo ciekawą fabułę, są dobrzy aktorzy, dobra muzyka. Ogólnie genialna produkcja. Dałam z czystym sumieniem 9/10.

ocenił(a) film na 10
psiara1994

Pewnie dlatego, że tak ciężko znaleźć o nim jakiekolwiek informacje w internecie. Osobiście szukałam filmu na Filmwebie od jakiś dwóch lat a nikt na żadnym forum jeździeckim nie był w stanie podać więcej podobnych stron.

ocenił(a) film na 8
wildfree

To prawda. Poza tym, gdy ja go szukałam na Filmwebie znalazłam go dopiero na drugiej czy trzeciej stronie. Prawda jest też taka, że tv zdecydowanie za rzadko go puszcza, osobiście widziałam ten film raz i chętnie obejrzałabym jeszcze raz.

psiara1994

O rany... Ja ten film widziałam w dzieciństwie i bardzo mi się spodobał, ale - wtedy w telewizji figurował pod polskim tytułem "Błysk", i od jakichś 10 lat go szukałam pod tym tytułem... Jednak nie przyszło mi do głowy, żeby szukać w angielskim (w sumie wtedy nie widziałam że w oryginale jest "Flash") :| No fajnie, znaleźć film po 10 latach heh... Ciekawi mnie czy obecnie oceniłabym go tak samo xD

ocenił(a) film na 8
Julia_20

O, widzę, że też lubisz filmy o zwierzętach. To super znaleźć na FilmWebie kogoś o podobnych gustach i zainteresowaniach ;-). Osobiście na "Mój przyjaciel Hachiko" ryczałam jak bóbr :D . Widziałaś może :Wszystkie drogi prowadzą do domu"?

psiara1994

Oj tak, "Hachiko" to bardzo dobry film, w dodatku na faktach. Nie sposób się na nim nie wzruszyć :) Tamtego filmu "Wszystkie drogi prowadzą do domu" nie widziałam, nawet nie słyszałam o nim. A warto obejrzeć?

ocenił(a) film na 8
Julia_20

Myślę, że tak. Jeżeli podobał Ci się Hachiko i inne tego typu filmy to ten też powinien Ci przypaść do gustu. Jest to jeden z moich ulubionych filmów.

psiara1994

Skoro tak, to postaram się w najbliższym czasie go obejrzeć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones