PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=998}
8,5 993 071
ocen
8,5 10 1 993071
7,8 48
ocen krytyków
Forrest Gump
powrót do forum filmu Forrest Gump

Nie czuję

użytkownik usunięty

Przyjemny... Iiiiii tyle? W sensie, skąd te oscary i zachwyty, nie ma tu nic niesamowitego. Tam gdzie
ma być zabawnie jest żenująco / niezręcznie, końcowe sceny to takie chamskie wyciskanie łez na
siłę, fajne wplątywanie Foresta w wydarzenia historyczne, umiarkowane lukrowanie, no i co można
więcej powiedzieć? Było fajnie i już, żadne arcydzieło. Dodam, że osławione run forest run jest TAK
GŁUPIE i żenujące, że brak mi na to słów.

ocenił(a) film na 9

spoko , nie kazdy musi sie nim zachwycac ,mam pytanie o co chodzi u ciebie z ocena titanic 2 na 10?

parsxzywykutafon

Pewnie pomyliło mu się z Titaniciem, tym Camerona ;)

ocenił(a) film na 9
marcin261287

byc moze , lub dal taka ocene dla hecy

ocenił(a) film na 7

Obejrzałem ten film wczoraj i mam dokładnie takie same odczucia. Faktycznie, kwestia "run Forrest, run" wprawiła mnie w lekkie zażenowanie. Film ciekawy, przyjemnie się ogląda. Miałem jednak wrażenie, że to wszystko i nic - trochę zabawnych montaży z prezydentami, zabawy z narracją i dialogami (powtarzanie kwestii), wplątywanie w zdarzenia historyczne, ale ogólnie nie osiąga to jakiegoś większego celu. W dodatku pod koniec zaczyna się lekko ciągnąć, zaczyna się robić płaczliwy. Uważam, że to dobry film, ale naprawdę nie rozumiem, dlaczego niby miałby być "kultowy".

ocenił(a) film na 10
prokacper

Nie rozumiesz i niech tak zostanie. Będzie lepiej dla wszystkich.

użytkownik usunięty

Jak dla mnie film dobry i tyle. Nie zachwycił mnie aż tak bardzo. Zdecydowanie bardziej podobał mi się Cast Away również z Hanksem, a przede wszystkim Zielona Mila.

ocenił(a) film na 5

6 oskarów, w tym dla najlepszego ? Pulp Fiction zjada Forresta wraz z czekoladkami na śniadanie

ocenił(a) film na 10
jan_haberka

Dziwne ze tak do tego podchodzisz.Dwa różne filmy a ty wrzucasz je do tego samego worka.To tak jakbym napisał ze Las Vegas Parano zjada Pulp Fiction wraz z ćwierćfunciakiem z serem.

ocenił(a) film na 5
kalifkol

może i różne filmy, tak , ale z tego samego roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones