PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5711}

Francuski pocałunek

French Kiss
6,9 44 999
ocen
6,9 10 1 44999
6,5 6
ocen krytyków
Francuski pocałunek
powrót do forum filmu Francuski pocałunek

Ma swój klimat. Człowiek mignie między kanałami i na tym filmie zostanie niby na 'chwilkę', a potem zobaczy tylko napisy końcowe. Jest zabawny, wesoły i rozładowuje wszelkie frustracje nabyte wciągu dnia ;)

ocenił(a) film na 9
peza_92

Zgadzam się w pełni z przedmówczynią :) Magiczny film ^^

ocenił(a) film na 8
peza_92

Idealnie ujęte, zgadzam się w stu procentach ;)

peza_92

Właśnie, film był setki razy w telewizji, a ja jakoś nigdy go nie obejrzałam - aż do wczoraj. To naprawdę bardzo sympatyczny film, dobra obsada, Kline jest po prostu rozbrajający ;) Polubiłam "Francuski pocałunek" mimo tego, że w zasadzie nie przepadam za komediami romantycznymi. Jest inny niż większość filmów z tej kategorii.

ocenił(a) film na 8
tuczyn

Ta 'inność' wynikać może z tego, że dzisiejsze komedie romantyczne nie mają jakiej konkretnej fabuły tylko same pitu pitu, jak sądzisz??
Pozdrawiam :)))

peza_92

Właściwie trudno mi powiedzieć, bo nie pamiętam, kiedy ostatnio oglądałam jakąś nową komedię romantyczną - jakoś mnie nie zachęcają ;) Ale "Francuski pocałunek" niewątpliwie fabułę posiada i chwała mu za to. I nie jest jakiś przesłodzony, po prostu sympatyczny i z happy endem. Pozdrawiam również :)

ocenił(a) film na 7
peza_92

Ja niestety oglądałem po angielsku, lecz teraz muszę go wyłapać w TV :P

ocenił(a) film na 10
peza_92

zgadzam się w 100 % ma w sobie to coś , co przyciąga wszystkich :D

ocenił(a) film na 9
peza_92

Zgadzam się :) Miałam zatrzymać się na tym filmie w przerwie na reklamę oglądając inny film. I nie mogłam się oderwać :) Rozmarzyłam się...

ocenił(a) film na 8
wieczny_zalobnik

Wczoraj oglądam filmy z pendriva dlatego nie zatrzymałam się na nim . . .
Ale lubię ten film, wprowadza mnie w dobry nastrój.
Pozdrawiam :))))
PS: Skąd ten nik??? Jest on 'interesujący' . . .

ocenił(a) film na 9
peza_92

Mój nick? Ustawiłam go zaraz po obejrzeniu "Titanica" :) Byłam zdołowana :) A poza tym bardzo przeżywam filmy, z resztą nie tylko. Również pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
wieczny_zalobnik

Ja się w nie wczuwam ...

ocenił(a) film na 10
peza_92

Oglądałam ten film w kinie jako nastolatka, a potem zawsze jako lek na złamane serce (czyli niewiarygodnie mnóstwo razy) :-) Zawsze pomaga.

ocenił(a) film na 8
meteomaniak

Dobrze mieć 'swego pewniaka', który zawsze pomaga ;))))
Pozdrawiam serdecznie :]]]]

ocenił(a) film na 8
peza_92

Rzadko oglądam filmy więcej niż raz, a w tym przypadku jest inaczej. Przez to, że go ciągle puszczają w TV, często się na nim zatrzymuję. Obejrzałam go chyba z 10 razy.

ocenił(a) film na 8
sternik_

Miałam tak ze Szkołą stewardes :-)
Pozdrawiam :-)

peza_92

Dziś ponownie w TV,TVN o 20;00,aż mnie zachęciłaś do obejrzenia tego filmu,mimo że jest stary. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones