PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5711}

Francuski pocałunek

French Kiss
6,9 44 982
oceny
6,9 10 1 44982
6,5 6
ocen krytyków
Francuski pocałunek
powrót do forum filmu Francuski pocałunek

Co do filmu, bardzo mi się podobał. Przyjemny dla oka obraz Francji. Film wesoły, bardzo dobrze zagrany (szczególnie Luc przez Klinea), przyjemnie się ogląda. Polecam.

ocenił(a) film na 6
pascolo

tak! był i maluch! :)))

ocenił(a) film na 7
pascolo

mniej więcej w połowie filmu po ulicy jechał też czerwony maluch, trochę podniszczony:)

ocenił(a) film na 6
biedrusw

Ja tego widziałem :P

ocenił(a) film na 7
pascolo

Właśnie wczoraj oglądałam już drugi czy trzeci raz i dopiero zauważyłam tego malucha :). Ale jakie zdziwko. Aż krzyknęłam z zachwytu : O! Maluch :). Wcześniej jak oglądałam to nie zauważyłam go. Maluch jest gdzieś w połowie filmu. Taki czerwony. Zdaje sie że jak Kate ukradli bagaż i jadą przez Paryż żeby odzyskać stracony bagaż.

ocenił(a) film na 5
pascolo

No i co w tym dziwnego, przeciez maly Fiat byly najpierw wyprodukowany w Wloszech, a dopiero jakis czas pozniej w Polsce, a wiec Francuzi napewno mieli dostep do tej marki i przypuszczam, ze raczej z Italii...

ocenił(a) film na 7
Ewiatko

Malucha nie produkowali we Włoszech. Te dwa w filmie są polskie, bo przecież jeździli maluchami po całej Europie, niestety...

pascolo

W dwóch scenach widać dwa różne "maluchy" - czerwony i zielony. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones